Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy védjem meg a covidtól a...

Hogy védjem meg a covidtól a kislányomat?

Figyelt kérdés
Én be vagyok oltva, és 11 hónapos koráig szoptattam a kislányom, mivel mondták, hogy az anyatejen keresztül a kislányomban is kialakul a védelem, viszont azt nem tudja megmondani egyik tanulmány sem, h ez a védettség meddig tart a szoptatás befejezése utan. 2 hónapja abbahagytam a szoptatást, mert nagyon harapott a baba, és nagyon sebes volt a mellem. Azóta 3szor volt beteg a lányom, és nagyon félek h a covidot el fogja kapni. A szoptatás alatt csak egyszer volt beteg. Azon gondolkodtam h rosszul csináltam, mert csak a szoptatást kellett volna abbahagynom, a tejfejest nem, és akkor tudtam volna adni a lányomnak. Sajnos most már teljesen elapadt és tanácstalan vagyok. Zöldséget, gyümölcsöt minden nap kap, plusz adok neki d vitamin és multivitamin cseppeket is, de nem tudom, h mivel tudnam még védeni.

2021. nov. 13. 02:05
1 2 3 4 5
 11/48 babyboom567 ***** válasza:
91%

Az oltás ellenére elkaphatod,rengeteg oltott ismerősöm covidos,illetve gyerekekre nézve vannak súlyosabb betegségek,sőt ártatlan betegségbe,pl bárányhimlőbe(súlyos szövődményébe) is meg lehet halni.

3 éve egy ismerős család 4 éves kislánya halt meg bárányhimlő szövődményében.

Multivitamin, c-vitamin,d-vitamin,colosztrum, immunerősítés,sok szabad levegő, minőségi alvás,szerezz egy aromadiffúzort,és párologtassatok illóolajokat,nekünk ez rengeteget segít.És ne rettegj, mert a covidon kívül rengeteg betegség van, ami halálosabb.Lehet már rég elkapta,de nem is volt tünete.

2021. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogod tudni mindentől megóvni! Az sem jó ha burokban neveled.

Az sem egészséges, ha folyamat rettegsz mindentől.

Ha esetleg bölcsibe megy, vagy szimplán oviba ott is mindent be fog nyalni.

2021. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki át fog esni rajta. Végig fog söpörni az emberiségen. Szerintem inkább kicsi gyerekként kapja el, mint később. Rájuk ismeretlen ok miatt nem annyira veszélyes. Én majd beledöglöttem 30 felett, 1 éves unokahúgom meg egy napig volt lázas és kész.
2021. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
56%
Zárd a pincébe, mert amíg a sok hülye félévente összefossa a gatyáját az influenzától, addig itt lesz a veszedelem.
2021. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
64%

“a sok hülye félévente összefossa a gatyáját az influenzától”


Örülj neki, hogy olyan szerencsés voltál, hogy enyhébb tünetekkel megúsztad és nem halt bele senkid. De ne hülyézd már le azt, akinek ez nem adatott meg és jogosan fél a covidtól. Ez nemcsak egy kamu hiszti, csak az olyan primitív majmok hiszik azt, amilyennek a hozzászólásod alapján te is látszól.

2021. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
47%
Indiában, ahonnan az eddigi legveszélyesebb indiai variáns ered, a népesség 0,05% a halt csak bele (jobb, mint az európai statok), és egy hónap alatt vége lett. Gyorsan át is nevezték deltára, nehogy a sok balfasz rájöjjön, hogy meg van huzatva.
2021. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
23%
Miből gondolod, hogy a szoptatással védelmet nyújtanál neki? Állítólag már a 2 oltás sem véd...
2021. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
58%
Na az ilyen anyáktól kapok gutaütést
2021. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
54%
15 a félelem egy mechanizmus, ami mindig talál magának ürügyet. Most épp a covid az. A félelmet úgy lehet elkerülni, hogy elfogadod halandó sorsod, és élsz békében, míg teheted. A félelemmel teli élet nem Békés élet, az idő elbaszása
2021. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
45%
19, nem. Nem beletörődni kell, hanem a félelmet racionális védekezéssel minimalizálni. Jelen esetben a fészekimmunitás kimaxolásával.
2021. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!