Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan adtok be gyógyszert a...

Hogyan adtok be gyógyszert a gyerkőcnek, ha ő nem akarja bevenni?

Figyelt kérdés
A fiam már profin nem veszi be a gyógyszereket. Ha esetleg mégis belediktálok valamit, akkor addig hergeli magát amíg kihányja. Sajnos esetében eddig a megbeszélés, jutalmazás, büntetés nem vált be. Van valami tuti praktikátok. 6 éves autista.
2021. márc. 31. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem. Kiskoromban nekem is voltak ebből problémáim, pedig nem vagyok autista. Anyukám megpróbálta a tablettát befőttlébe keverni. Nem jött be. A sziruptól hánytam. Az egész tablettát összerágtam, amitől persze még rosszabb volt az egész. Amit lehetett, anyukám kiváltott pezsgőtablettával vagy valamilyen ivólébe, teába keverhető granulátummal. Rágótablettával is próbálkozott. Én nem ettem, cserébe a tesóim suttyomban az egész dobozzal befalták.
2021. ápr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!