Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szólni kell az orvosnak, hogy...

Szólni kell az orvosnak, hogy megfázott a 9 hónapos kislányom (orrfolyás, szerintem fáj a torka), ha amúgy nem lázas, szopizik rendesen, és minden eszközöm és gyógyszerem megvan a kikúrálásához?

Figyelt kérdés

Kell tudatni vele, vagy felesleges? Még kisbaba korában egyszer felírt mindent, amit ilyenkor adni kell: sinupret, cebion, navisin, physiomer, orrszívàs.

Nem lázas, napközben jó kedvű, most kicsit többször kel sírva, mert szívni kell az orrát.


2020. dec. 4. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ha nincs komoly baj és meg tudod oldani, akkor úgysem tud hozzá tenni a dologhoz.
2020. dec. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell. Kislanyom 4 honapos, masodjara lett nathas (mindketszer tolem kapta el :( ). Először szoltam a gyerekorvosnak, akkor elmondta, hogy mik adhatok ilyenkor, mit csinaljunk, es mikor vigyuk le a rendelobe. Most masodjara csak azert szóltam, mert vittuk a 4 hos oltasra, es megkerdeztem, hogy igy lehet-e. Egyébként meg a legelejen elkezdtem használni azokat. amiket multkor tanacsolt, es mikor mondtam, h nathas, es miket kap, bologatott.
2020. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!