Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Őszi/téli babának milyen...

Őszi/téli babának milyen plusz ruhák praktikusak bodyn+rugin kívül?

Figyelt kérdés

November végére várjuk a babánkat. Az alap kisbaba dolgokon felül milyen plusz réteg jön jól? Pl az autós üléshez egy átmeneti overál aztán betakarjuk? Babakocsihoz meg bundazsák? Be lehet tenni a pici kezüket azokba a vastag kabátokba? Vagy ráadok egy átmeneti overált és bebugyolálom vadtag takaróval?

Milyen sapka marad a fejükön, hogy ne legyen kint a füle? sál kell?


júl. 27. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Ja, ez nem tunt fel, de oke. Foleg amikor haton alszanak hatracsapott kezekkel, semmilyen kiscica nincs benne, de rendben van.

Azert ki ne talaljuk mar, hogy overalba oltoztetni kinzas. Nem tudom elkepzelni hogy egy teli babat akkor miben viszek ki setalni, azert rendesen fel kell oltoztetni. En pedig nem ultem otthon honapokig.

júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

De háton altatod? Babakocsiban? Te jo ég...

Az overál kínzás igen. Amúgy a babakocsi is... csak mondom.

Teljesen természetellenes.

júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért kínzás a babakocsi?
júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Najo, en feladom. Nem tudtam hogy a haton altatas (mivel csak ugy aludt 🤷‍♀️) az overal es meg a babakocsi is kinzas 🤣🤣 De a kornyezetem se figyelmeztetett, se egy vedono, orvos, senki. Pedig mindig gyalog jartunk statuszra is, babakocsival, overalban.

Akkor mindenki tudatlan.

Sokat is hordoztam ot, de szerette a babakocsit is, nyilvan hasznaltuk, hasznaljuk.

Nem is tudom hogy elt eddig tul a gyerekem, decemberben lesz 2 eves. Azert csak megleszunk valahogy remelem.

júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van 9 és 2 éves. Mindkettő hordott babakorától overált és sokat gyalogoltunk babakocsiban, háton fekve, télen nyáron.
júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9%

A hordozása természetes! A testközelség. És együtt kell öltözni a babával.

Csak a piac sugallja, hogy babakocsit kell venned mózessel. Nem kell... maximum a sport babakocsi, mikor már nehéz hordozni.

9 hónapig a testedben volt, utána beteszitek kiságyba meg babakocsiba. Semmit nem olvastatok a témában?

A kötődésre is káros, mert nyilván bealszik szegény csendben, mert nincs ott az anyja, nem hallja a lègzését, nem érzi a jelenlétét.

Nem nyugodt, csak úgy néz ki.

júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudhatod ki milyen elethelyzetben van es ne akard megmondani masoknak, hogy mi a termeszetes es helyes. Az a termeszetes nekem, amit en annak itelek.

Amugy soha egy percet nem aludt a kisagyban, na ehhez mit szolsz. Mert nem volt ra hajlando 🤷‍♀️


A babakocsizas nem zarja ki amugy a hordozast vagy egyuttalvast. Bar en mar rohadtul szeretnem ha kulon aludna, mert kezd terhes lenni ez az egesz, csak meg szoptatok. Na tessek, elmult 1,5 eves es meg szopizik.

Ez mar eleg termeszetes? Babakocsit kidobjam azert? 🤣🤣🤣


“Nem nyugodt, csak ugy nez ki”.


Najo, ezen most nagyon jot nevettem. Te latod mit irsz?😀😀😀

júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt autónk, nagyvárosban élünk. Otthon hosszú ujjú bodyban és passzés derekú lábfejes vagy anélküli nadrágban volt. Én azt is néztem, hogy belül milyen a ruha, puha és minél kevesebb varrás, belül is pamut-e minden, emiatt a kezeslábasok kiestek, mert sok és vastag varrás, meg végig a hasán vagy oldalán vaskos patentsor, meg tág nyak vagy vaskos hímzés, díszítés, ilyenek. A lábfejes nadrágot is kifordítva hordta, meg a kemény orrvarrású zoknikat/harisnyákat.

Sétáltatáshoz atmeneti overál volt, aminek a kezét, lábát zárni lehetett áthajtással. Ezen felül csutkára be volt takarva plüss takarókkal. Fején sapi. Olyan - belül bélelt - sapkát vettem, amin nem volt dísz (bojt, fül, stb) és így befért a kapucni alá, sokat kipróbáltam, végül egy Sterntaler modellnél maradtam, ami tarkón, homlokon és fülön is jól fedett, belül pamut flísz bélés, kívül műszálas kötött sapka, az ilyen viszonylag vékony, de meleg. Az elején úgyis főleg csak alszik, különösen a jó hideg időben sétáltatva. Sál nem feltétlenül kell, bár én szerettem a miénket, az is egy egyszerű duplarétegű wellsoft anyagú babasál volt, de teljesen elveszett a takarók közt. Bundazsákot akkor használtam először, amikor sportbabakocsira váltottunk.

aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!