Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Őszi/téli babának milyen...

Őszi/téli babának milyen plusz ruhák praktikusak bodyn+rugin kívül?

Figyelt kérdés

November végére várjuk a babánkat. Az alap kisbaba dolgokon felül milyen plusz réteg jön jól? Pl az autós üléshez egy átmeneti overál aztán betakarjuk? Babakocsihoz meg bundazsák? Be lehet tenni a pici kezüket azokba a vastag kabátokba? Vagy ráadok egy átmeneti overált és bebugyolálom vadtag takaróval?

Milyen sapka marad a fejükön, hogy ne legyen kint a füle? sál kell?


júl. 27. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én autós hordozóra való bundazsákot vettem, mert a téli overálban nem kötheted be (biztonságosan) meg nem is túl lelkesek érte. Sapkából olyat, ami tetszik, én pl a megkötőseket utáltam. Egy kötött sapija volt, belül polár anyag, külön fülrésszel. De nem sokat hordta. Decemberi babám van. A bundazsák nagyon praktikus volt, mert nem kellett kicsatolni az ülésből és az orvoshoz simán ki tudtam venni meg vissza. Máshova nemigen mentünk, a kertben tologattam, ugyanabban a zsákban, abban szeretett aludni (átraktam a mózesbe is).
júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Autosulesben nem hasznalunk overalt csak vekony reteget majd betakarod esetleg autosuleshez valo bundazsak.

Baleset veszelyes ha pufis reteg van az ulesben.

Extra takarok, sapka, bundazsak elegnek kell hogy legyen

júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan bele tudod tenni a pici kezet az overalba; mivel az overal is pici lesz, a babanak megfelelo meretu :DD

Ne vegyel nagyobbat, balesetveszelyes ha belecsuszik veletlenul es nem kap levegot.

Ulesbe nem kotottem be overalba en soha. Bundazsakot amig mozesben setaltunk, en nem hasznaltam, mert alapbol a mozesnek van egy cipzaras felso retege, ami le is veheto ugye, en erre mar nem tettem pluszbanan semmit. De sportbabakocsis idoszakban mar hasznaltunk bundazsakot.


Sapka mindegy milyen most meg, levenni nem fogja, csak takarja a fulet is. Sal nem kell.

júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Autósüléshez való bundaszák mindenképpen jól fog jönni. Októberi babánk van. Nekünk volt àtmeneti overál és téli overál is. Mi sokat jártunk gyalog az iskolába a nagyobbik gyerekkel.
júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a monello csillag volt nagy kedvenc. Könnyű ráadni, és levenni, így egy pillanat alatt levarázsoltam róla, ha betettem a kocsiba.

Vannak hordozóba beköthető takarók, az is hasznos

Sapkából ez a fazon vált be

[link]

Védi a fülét, leér a nyakáig hátul, nem csúszkál.

júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bundazsák,sapka,kesztyű.
júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A rugit sosem szerettem, nem volt praktikus. Csak body+talpas nadrágban volt. A kórházban is azt adtak rá.
júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Overált ilyen picire szerintem felejtsd el. Semmire nem jó. Autóba nem tudod berakni úgy, babakocsiba sem az igazi. Azt majd úgy 2-3 hónaposan add rá, addigra 62-68 méret kell valószínű.

Inkabb hordozós takaróval, vagy bundazsákkal készülj, és hálózsákkal a babakocsiba.

Sapka, kesztyű kell, mert le fog fagyni szegény ha hideg lesz a tél.

júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as, miert nem jo az overal? Erdekelne :D

Telen szuletett a babam, elso perctol overalt kapott es abban mentunk setalni. Nyilvan ha autoba ultunk, akkor nem adtam ra. De a napi setakra miert nem jo? Nekem nem volt vele gondom.

júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy újszülőtt még összegömbölyödik, mint egy kiscica, az overálban meg el vannak különítve nagyon a végtagjai. Nem természetes a babának. Nem mindegyik szereti.
júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!