Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor váltottatok mózesről a...

Mikor váltottatok mózesről a sportrészre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kislányom 4 hónapos és ma vettem észre, hogy kitölti a mózest.😅

Szerintem még max egy hónapig fér el benne kényelmesen, kevés hely van a kis fejének és a lábának is.

Mikor váltottatok sportrészre?

Gondolom a háttámlája dönthető?!

Ültetni nyilván nem szeretném, viszont hason alszik a babakocsiban is és a mózesben ugye ez simán kivitelezhető, viszont a sportrészben is tud majd így aludni?

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de első babám és még a babakocsi sportrészét nem bontottuk ki, fent van a padláson.

Köszönöm, ha írtok!



jún. 10. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sportrészben nem tud hason aludni, akkor se ha teljesen fektethető, mivel a sport kvázi nyitott, nincs pereme, nem biztonságos bekötés nélkül, azt meg csak háton tudod.

Egyik gyerekem nagy hason alvó volt, nála kitoltuk amíg lehet, 10 hónaposan váltottunk sportra, amikor kb. 74 centi volt. Mivel megkésett volt a mozgásfejlődése, ülni még ekkor se tudott, jól elvolt a mózesben, imádta azt a szűk kis lyukat, jót aludt.

A testvére meg 4 hónaposan kénylemetlenül ficergett ugyanabban a mózesben, vele ekkor váltottunk a teljesen dönthető sportra, és döntve is maradt ~9 hónapos koráig.

jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha már kicsi lesz neki, nincs más megoldás, csak a sport babakocsi. Vagy tud aludni benne hason, vagy nem. Ha nem, majd alszik háton. Mi mindkét gyerekkel kb 5 hónaposan váltottunk sport kocsira, mert már kicsi volt nekik és állandóan nézelődni akartak. Nyilván minimálisan döntve.
jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem 5 hónapos volt amikor váltottam. Még simán elfért volna benne hónapokig, de egyszer arra lettem figyelmes, hogy négykézláb van a mózesben és rángatja magát előre hátra.


S minden ilyen rángással ugrott is egy picit előre, majd belekapaszkodott a peremébe és kezdte felhúzni magát.

jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam elég nagy baba volt, de bőven elfért a mózesben kb. 7 hónapos koráig (szeptemberi baba, a jobb időt vártam, mert a mózesben könnyebb volt takargatni). Egyébként akkor sem a "térfogatával" volt baj, hanem átlépte a 9 kg-t, amennyire hitelesítve van a mózes. 😀

Ülni csak kb. fél-egy hónappal később tudott, addig minimálisan döntöttem a sport háttámláját, ahonnan nem is próbálkozott vele, hogy felhúzza magát.

jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan már a 3in1 babakocsi sportülésében toltam. Ez teljesen vízszintesre dönthető volt egy s élet széles is. Sokszor hasonfekve bámészkodott előre séta közben, ha elfáradt, aludt. Így ebben lehetséges volt, amit te is keresel.
jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos volt és 73 centi, teljesen végigérte a mózest.


Az sportban nem lehet hason bekötni.

jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!