Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utcai közlekedés. Ki hogyan...

Utcai közlekedés. Ki hogyan tanítgatja a csemetéjét? Csak az enyém ennyire makacs?

Figyelt kérdés

A fiam elindult. Nagyon ügyes, de. Az a baj, hogy felcseréli mikor is kell anyába kapaszkodni, mikor mehet, ahogy ő akar.

A lakásba jön, megfogja a kezem, viszont az utcán megy mint az eszetlen, sajna át akar menni az úttesten, mindegy, hogy üres, hogyhogyhogy, ha megfogom a kezét, hisztizik, már annyira szorítom, majd eltörnek az ujjacskái, de ő csavargatja, rángatja, én meg annál erősebben próbálom fogni.

A babakocsit nem tudjuk használni, a kenguruban nem marad meg, az ölemben megint nem, se így se úgy nem akar közlekedni.

Ahol jöhet szabadon, ott üvölt, hogy vegyem fel, de kéreckedik le, ahol nem lehetne megint, káosz.

Hogy tanítsam, tudom türelem kell hozzá, meg idő, de milyen módszerrel. Nem szép látvány, egy "idegbeteg" gyerekét féltő, ellenben már kajabáló nő, aki fél karnál lóbálja a csemetét, mert az majdnem a 6vagy hány sávos úton akar átszaladni csúcsforgalomban, és csak úgy sikerült elkapni, mielőtt trancsibaba nem lett.


2010. júl. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok idő kell hozzá.

Mindig mondani kell, most megállunk, autó jön, ha elmegy, mehetünk. A lámpát szeretik nézni. Ha nagyobb lesz, megbízhatod, figyelje a lámpa színét és szóljon, ha zöld.


Amíg kicsi, bevezetheted, hogy az úttesten átviszed, motort fel kell venni, lényeg a rendszer, amit begyakorol.

2010. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZia az enyém is ilyen kis kuka tuti az kocsik felé szalad és nem a járdán megy,a kezét ő sem hagyja megfogni.Mi is küzdünk vele.
2010. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A meleg teszi, de tegnap ott tartottam, hogy vezsek egy a kistermetű kutyáknak való hámot és pórázt a gyerekre.
2010. júl. 3. 15:00
 4/5 bobocka ***** válasza:
Szia,mi is ezt tanulgatjuk,amit irtal nem vicc,itt kinn Angliaban sok gyereken van "poraz",kimondottan gyerekham h ne szaladjanak el.
2010. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ezt a kérdést én írtam ki. nálunk most ez van, előtte meg az volt, amit te leírtál.

annyi van, hogy ha mégis véletlenül gyalog megyünk, akkor mondom, hogy kérem a kezed, amikor úttesten megyünk át, és odaadja. egyéb tekintetben kész katasztrófa, úgyhogy nem is megyünk gyalog sehova. gyakran sírásba fullad a babakocsizás, meg már ki tud kászálódni az övből és feláll, úh lehető legkevesebbet babakocsizunk, amíg lemegyünk a boltba, meg játszóra ilyesmi.

2010. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!