Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nehéz pelusozni 7-8...

Másnak is nehéz pelusozni 7-8 hós csemetéjét? Olyan mint a sajtkukac.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én hason tudom csak mert a hátán nem hajlandó megmaradni. Ez lányoknál okés de fiúknál nem biztos, hogy megoldható.:) Ha meg kaka van akkor valami újdonságot adok a kezébe és amíg csodálkozik rajta gyorsan elintézem. :)
2009. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kemény melo az tuti.Én mindig lekötöm valami ujdonsággal,mert külömben már fordul is a kicsi fiam:).Mostanában nagyon bejön a tölcsér.Abba kukucskál.De csak ilyenkor adom neki oda és már nagyon várja mikor bontom ki.
2009. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lesz ez még így se! :D

Az én 11 hónapos kislányom képes kakis popsival elmászni, felállni, ha egy pillanatra nem figyelek!

Nálunk a popsitörlős doboz a sláger, legalább addig leköti, míg megtörölgetem! Utána meg "megküzdünk". Ő visít és menekül(ne), én egy kézzel lefogom, másikkal meg próbálom bepelenkázni. :D

2009. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó válaszok, megvidámították a reggelem :D Hát ez bizony így van mindenkinél..
2009. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!