Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek sikerült így leválas...

Valakinek sikerült így leválasztani csemetéjét?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos. Sokszor már csak cumizik a cicin, nem szívja. Egyébként még reggel, este, nappal alvás előtt és éjjel 1-2x cicizik. Mivel már 3x megjött, kezd beállni a mensim is, a dokim írt fel rendes fogamzásgátlót. Azt mondta, hogy az majd szépen lassan elapassza a tejet. A kicsire meg nem ártalmas. Remélem így lesz, mert máshogy nem tudom. Teát, vizet éjjel nem fogadja el. Mondtam már neki, hogy nem jó már a tejcsi, meg fáradt stb, semmi sír utána. De már volt hogy cici nélkül aludt el. Tehát képes rá.
2010. okt. 14. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, hát nekem már csak pár csepp van, szinte semmi, de az én kicsimet nem zavarja....engem már nagyon. tervezünk kistesót, remélem összejön elsőre, mint a kislányom, és akkor az talán bezavar neki annyira hogy magától elhagyja. ő 22 hónapos lesz, nappal és este kell neki cici, meg hajnalban 1x, ő még nem aludt el sose úgy, hogy nem volt cici....amúgy nekem már majdnem másfél éve megvan a menzeszem, de sose zavarta a kislányomat, el se apadt a tejem, 1 éves koráig szinte csak azt evett.
2010. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!