Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szinte mindig cicin alszik csak el a babaja? Mar elore felek, hogy 2x olyan nehez lesz majd levalasztani.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

enyém 8 hónapig kizárólag cicin aludt el! éjjel, nappal, mindig!

8 hónaposan egyik napról a másikra elválasztotta magát, hiába próbáltam cicire tenni, nem akart szopizni, íg befektettem az ágyba, hátha elalszik, bejött, most már fél éve egyedül alszik el... :)

2011. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
23 hónapos és cicin alszik el, nappal és este is. Illetve cicizik egy kicsit, utána elfordul és alszik.
2011. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
majd 10 hónapos koráig csak cicin aludt. aztán egyszer mikor bementünk lefeküdni, egy két dolgot elpakoltam a gyerekkel a karomban, mikor egyszer csak lehajtotta a vállamra a fejét és ott is hagyta. beraktam a kiságyba és gyönyörűen elaltatta a magát. azóta is egyedül alszik el, most egy éves.
2011. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hete volt éves és a mai napig cicin alszik el nappal és este is!Én nem bánom,nem zavar.Ha megyünk valahova akkor a kocsiban is elalszik illetve mikor olyan az idő vagy kedvem,akkor kiviszem játszani és egy idő után berakom a babakocsiba és ott alszik el.!De 90 %-ban cicin alszik el!
2011. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Remelem nekem is ilyen egyszeru lesz majd :).Sokan mondjak,hogy elrontottam,hogy erre szoktattam,de en nem szoktattam ,egyszeruen igy alakult :(
2011. jan. 20. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi! Szóval! " hete volt 1 éves! <-- ez lemaradt! :D
2011. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16:05 vagyok!Többet nem írok,mert nem megy! Rakjátok össze! :)))))
2011. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam, cicizik aztán vergődik kicsit a nagyágyban és úgy alszik el. Ha betenném a kiságyba, ordítana.
2011. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem anno. Azóta már nem szopizunk. Én nagyon féltem ettől, ezért már jó előre leszoktattam a nappali cicin alvásról. Ez nehéz volt!! 2 hétig minden alvás előtt sírt. Ekkor kb. 9-10 hónapos volt. 18 hónapos koráig szopizott (13-tól csak reggel és este), addig cicin aludt el este. De - talán mert már a nappali alvásnál megszokta - nagyon könnyen ment a teljes elválasztás. Cici helyett beérte az összebújással, puszik milliárdjaival és simogatással.
2011. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom és szintén csak cicin tud elaludni. Vagy autóban ülésben. Mivel szoptatni akarom legalább másfél éves koráig igy ezen még nem aggodom egynelőre. Egyébként már most is van kicsi javulás. Szopizik és mikor már jóllakot és kellően álmos, átforul a másik oldalára és már alszik is. Mennyi idős a babád?
2011. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!