Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szinte mindig cicin alszik csak el a babaja? Mar elore felek, hogy 2x olyan nehez lesz majd levalasztani.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4 hetes kisbabám is csak cicin alszik el. Sehogy máshogy:S
2011. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem értem ,miért lenne baj?Ennél egyszerűbb módszer nincs....nincs elrontva a gyerek....nem tudom,mivel jobb az,mikor valaki két órát mászkál a lakásban,a gyereket rázva,hogy elaludjon,még mondjuk egy évesen is...na,az el van rontva....Lányom 9 hónapos,eddig cicin aludt el,és szépen átraktam az ágyába....most egy hónapja,szopizik egy kicsit,aztán elfordul...mikor rakom a helyére még felnéz,de cumit a szájába adom és alszik is....Szerintem nem lesz gond a leválasztás.....
2011. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :).Kisfiam meg csak 3 es fel honapos,csak az zavar,hoy mindenki azt mondja,elrontottam.Mikor almos,keresi a cicit,ha ezt latja pl.anyosom,akkor azt mondja,biztos ehes meg,mert mar nem eleg a tejem,meg kene mar itassak vele repa,almalevet,meg egyeb ilyen marhasagok.Azt hiszi jobban ismeri a babamat,mint en.Az tuti,hogy eleg a tejem,csak van van ez a "rossz elalvasi szokasunk" :),es kivancsi voltam,hogy van-e mas is igy :)
2011. jan. 21. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!