Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átmenetileg szeretnénk leválas...

Átmenetileg szeretnénk leválasztani gyerekszobát a nappaliból. Esetleg valami jó térelválasztó ötletetek van, ami jól szigeteli a hangot?

Figyelt kérdés
Szekrényre gondoltunk, de hátha más is volt hasonló helyzetben és van valami jobb ötlete.
2011. szept. 27. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
gipszkarton
2011. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem si gipszkarton. Megveszitek a fémprofilokat meg a lapokat és fel tudjátok ti is rakni.

Lehet festeni, tapátézni.Egy 7vége allat megvan


A szekrény az nagyon gáz, szerintem, a térelválasztók meg általában polcosak, azokon átlátni.

2011. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Átmenetileg szeretnénk, tehát nem végleges falat húzni, erre gondoltatok a gipszkartonnal, nem?
2011. szept. 27. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A szekrénytől jobb ötlet lenne, ha vastagabb függönnyel lenne leválasztva, ha elhúzod egyben van a szoba, ha össze akkor külön. Hangot szerintem szigetel olyan jól, mint egy szekrény, de ebből a szempontból jobb a gipszkarton, bár az nem annyira ideiglenes.
2011. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gipszkarton,közé üveggyapot,nem ereszti át a hangot,egy nap alatt fellehet állítani,és szét is lehet szedni.
2011. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.igen gondoltunk,azt bármikor könnyen le lehet bontani.
2011. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A függöny nem jó, mivel gyerekszobát szeretnénk, átmenetileg, mert utána máshova költözik a manó.

Gipszkartont, mint mondtam, nem szeretnénk, parkettánk van, meglátszik majd rajta, ha esetleg lebontanánk, tudom!

Azért köszi a válaszokat, nem véglegeset akarunk, csupán egy évre, mert utána lesz majd saját szobája, de addig a nappaliból lenne elválasztva neki egy saját szobája, ahol alszik meg ilyenek és nem szeretnénk gipszkartont, akkor sem, ha az a legjobb megoldás, mert egy év után, visszatér a nappali a régi kerékvágásba.

2011. szept. 28. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!