Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy szoktatta rá a bilizés...

Ki hogy szoktatta rá a bilizésre a csemetéjét?

Figyelt kérdés
Már egy évesen próbálgattam ráültetni a most 17 hónapos kislányomat akkor még elvolt rajta egy darabig de ha mostanában ráültetem akkor ordít hogy nem akar ott ülni!Mit lehetne tenni hogy rávegyem a bilizésre??
2010. jún. 11. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. A gyerekek 2,5 évesen (ki előbb, ki később) maguktól lesznek szobatiszták. Mi nem erőltettük, 1 hét alatt magától lett szobatiszta, szinte napra pontosan két és fél évesen, de rögtön éjszakára is. Ha erőlteted, később szorulása lehet, és mindenféle problémája ezzel a témával. Ne azzal foglalkozz, hogy neked mi a jó, meg hogy mit mondanak mások, hanem hogy neki legyen jó. Neki még nincs rá szüksége.
2010. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál!!

Nem erőltetem a bilizést csak néha mikor előveszem úgy vagyok vele hogy megpóbálkozom a lehetetlennel de sajnos mindíg az a vége hogy ordít,sír meg hisztizik!!!Remélem hogy nálunk is hamar és olyan könnyen eljön a szobatisztaság mint nálatok!!!

2010. jún. 11. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kertes házban laktok,adj rá bugyit ha kimentek.lesz egy pár 'baleset' de van ra esély hogy nyár végére sztisztat legyen.az 1válaszolónak 100%ban igaza van.mind2 lányom 2éves kora után.a kicsi ápr.ban töltötte.mhét vasárnap kezdtük a bugyizást,ma már mindig bilibe ment!:)
2010. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok


én hónapok óta kűzdök-2és fél éves kisember,kertes ház is van,bugyi is van-bili is -wc szűkitő is,meggyőzés,-mindenféle praktika...még próbálkozom-ha ráültetem belepisil,de nem szól,az a baj.szóval türelem.-én is ezzel nyugtatom magam

2010. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!