Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérett már a bilizésre?

Megérett már a bilizésre?

Figyelt kérdés
Szerintetek megérett már az a gyerek a bilizésre, aki szól ha pisil, ha kakil?2 éves volt decemberben.Ha leveszem a pelust reggel 8-11-ig nem pisil be, aztán jön az ebéd és az alvás, délután ha leveszem akkor van, hogy be pisil, a bilire nagyon nehezen akar rá ülni.Folytassam pelust mellőzést, vagy várjak inkább vele nyárig.Az idő folyamán azt vettem észre, hogy talán most már zavarja ha be megy a pis, de eddig egyáltalán nem zavarta.
2011. jan. 21. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írod,hogyhány éves. Két éves koruk előtt nem igazán érettek még rá. Ha nem akar ráülni a bilire,akkor még nem érett rá. Okosabb,ha vársz vele nyárig. Ha szól,akkor próbálkozhatsz,de semmiképpen ne erőltesd.
2011. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Februárba lesz 2 éves a kisfiam. Van neki szűkítő is bili is. Volt egy időszak amikor magától ráakart ülni a WC-re is bilire is, de azóta semmi. Én várok nyárig majd akkor, lehet egyszál gatyóban lenni, nem kell ennyi ruha.De ha szól, hogy bilizni akar, akkor ültesd rá. Én mindég megkérdezem, hogy ráakar-e ülni.
2011. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves lesz februárban, és már másfél éves kora óta minden alkalommal közli velem, hogy "pisi", vagy "kaki", tehát hogy produkált a pelenkába, de ennyi. Van bilije, szűkítője, de még nem kapcsolta össze a dolgokat. Ha kérdezem, hozza a bilit, és ráül, de nem "produkál" bele semmit, aztán ha visszateszem a pelust, abba megy minden. Illetve, sokszor előfordul, hogy kiabál nekem, hogy "anya, anya, biji", hozza is a bilit, de arra a pelusban már ott van a produktum. Erre mondanám, hogy kezd megérni rá, de még nem tart ott, hogy elejétől a végéig összerakja a dolgokat.
2011. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!