Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen idősen vitte először...

Ki milyen idősen vitte először a csemetéjét nyaralni és hova? Elsősorban külföldi nyaralások érdekelnének.

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mi másfél éves koruktól vittük a gyerekeinket nyaralni.

10 éves korukig nem vittük őket külföldre, "csak" a Balatonhoz mentünk 2-4 hetekre, ezt nagyon élvezték...


10 éves koruk után vittük őket külföldre, mert ebben a korban már tudják értékelni ezeket az élményeket is, nem fárassza őket annyira a múzeum-járás, felfedezés.

Egyiptomba mentünk többször, Angliába, Ausztriába, Szlovákia, Horvátország...


10 évesnél kisebb gyereket nem hurcolnék külföldre, mert ha nyaralni, pancsolni mennénk, arra tökéletesen megfelel a Balaton, semmi értelme messzebb cibálni őket.


10 éves kortól már nagyon élvezik a városnézést is, örökre megmaradnak ezek az élményeik. :D

2009. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónaposan vittem először a lányom Horvátországba tavaly, és imádta a vizet, viszont az utazás eléggé megviselte, úgyhogy szerintem várj vele úgy 9 hónapos koráig, de azért nem árt, ha hozzászoktatod az utazáshoz, mert 1-2 éves babóval még nehezebb utazni sztem. Ja, és mindenképpen homokos partot válassz elsőnek, és lassan mélyülő vizet. :)
2009. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

6hónaposan mentünk,Londonba!

Most 10 hónapos elmentünk barátokkal,rokonokkal Horvátországba,tök jól bírta ,bírták mert 3 vele 1 korú és 2, 2 éves baba volt!

2009. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos terhesen a szilvesztert Németországban töltöttem, márciusban született a lányom és júniustól szeptemberig újra Németországban voltunk, majd vissza Magyarország és decemberben újra ki. Húsvétkor voltunk, majd most augusztusban megyünk.

Csak 1200 km az út oda, de általában úgy indulunk, hogy éjszaka és aludjon, mert nappal könnyebben birok vele. Igaz most a 14 óra kitolódik 16-20 óra körülire, mert biztos meg kell állni játszani, de hát ráérünk...

2009. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!