Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek a babámmal esténként....

Félek a babámmal esténként. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit szégyellem a dolgot,közel 30 évesen, de talán itt merek írni róla.

Nem is tudom hogy mondjam,kezdjem, de félek a sötétben,és a párom egyre többet dolgozik,sokszor hajnalban jön haza.Én meg a 4 hós babával itthon.Napközben nincs is gond,de estére ahogy sötétedik,hülye gondolataim támadnak,és szorongok,sokszor minden ajtót becsukok magam körül.( családi ház)

Igazából nem is a betörőktől félek,hanem (ne nevessetek ki) a szellemektől,bár elvileg nem hiszek bennük,mindig mondom magamnak hogy ilyen nincs ,ez hülyeség,és sosem történt meg velem semmi konkrét,de mégis sokszor gondolok arra hogy amikor tükörbe nézek,mi lenne ha apukám(aki rég meghalt) nézne vissza,ő is itt lakott ahol most mi.

Sokszor mindenhol oltogatom a villanyt amerre megyek,és higgyétek el nagyon szégyellem ,hogy itt van velem egy ilyen kis manó,teljesen rám bízva,és én meg ilyeneken agyalok,és nem tudom hogy felejtsem el ezeket a gondolatokat.


2008. nov. 7. 14:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen megértelek,én is szoktam ilyet érezni és én is minden fele a villanyt oltogatom pedig én is már 27 vagyok és van egy 7 hetes fiam.Jo érzés hogy nem vagyok egyedül mert én is szégyenlem hogy a szellemektől félek pedig nem igazán hiszek bennük,a férjem nekem is csak 7 körül jön haza.Sajnos jo megoldást még nem találtam de ha tvt nézek és probálok a babával foglalkozni akkor kevésbé érzem rosszul magam.Remélem megoldodik mindkettönk gondja.Jo babázást.
2008. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm,neked is .

Legalább nem vagyunk egyedül ebben a dologban:-(Már ez is valami.Nekem is akkor a legrosszabb amikor elalszik a pici.

Jó lenne pedig leszokni róla,mert nem akarom ez ta szorongást a kicsinek átadni.

2008. nov. 7. 14:48
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

szia,


Én nagyon is meg tudlak érteni.

Ugyan így voltam én is..

Valószínűleg (és most nem még jobban megijeszteni akarlak), érzed a szellemek jelenlétét, lehet apukád van veletek még mindig. Hidd el az én hátamon is futkos a hideg. De én erre tudok gondolni.

Kérd meg, hogy menjen el, ha zavar a jelenléte.

Mond el hogy mit érzel, hogy szereted Őt, de menjen, mert így nem érzed jól magad..

Hagy égve magatoknak egy kislámpát, szerezz be egy kutyust Ők megérzik, ha valami nincs rendbe.

De ha van mellettetek bent egy kutya és Ő nyugodtan viselkedik akkor, Te is nyugodt lehetsz, mert akkor minden rendben van a házban, és tuti nincs ott rajtatok kívül senki.


Tényleg nem akartalak megijeszteni.

Remélem kicsit tudtam segíteni.

2008. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%

Szules utan szoktak furcsa dolgok jelentkezni, gondolom ez valami szulesi depresszionak valamilyen valtozata.

Kapcsold be a TV-t vagy radiot (nagyon jo musorok vannak)!

Nem tudom van e kutyatok az udvarban, mert egy jo hazorzo kutyus sokat segithet a felelmed lekuzdeseben.

Foglald el magad, hogy ne legyen idod gondolkodni olyan sokat! Olvass, tanulj valamit, vagy beszelj a kisbabadhoz! Amikor lefekszel akkor pedig imadkozz, irok neked egy aranyos esti imat amit most a picivel mar mondhatsz:

En Istenem, jo Istenem,

becsukodik mar a szemem,

de a Tied nyitva Atyam,

amig alszom, vigyazz ream!

Vigyazz az en szuleimre,

meg az en kis testveremre!

Mikor a nap ujra felkel,

koszonthessuk egymast reggel! Amen.

Mar nem is kell hogy tovabb feljel, szia

2008. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Te megkértél valakit,akit elveszítettél,hogy menjen el,és utána nyugtod lett?
2008. nov. 7. 14:54
 6/33 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak,úgy érzem te nem igazán értesz meg,talán ki is nevetsz kicsit.Nem baj nem vagyunk egyformák,már az is jó hogy írhattam róla.
2008. nov. 7. 14:55
 7/33 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 5 éve halt meg a testvérem és én is éreztem a házban a jelenlétét. Lehet, hogy hülyén hangzik, de tényleg beszélj hozzá. Lehet, hogy megnyugtat és különben is az apukadtól miért is kellenne félned???
2008. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyanígy vagyok ezzel!Én is kapcsolom a lámpákat mindenfelé,ha későn jutok a fürdőbe felkeltem a páromat bár ez nálad nem megoldható.(Sajnos)Ajánlom,hogy menj el egy szakemberhez?aki segíthet.Én hiszek a szellemekben,és ha találsz egy jó spiritisztát ő leveheti rólad az esetleges átkot,vagy a kapaszkodó személyt.Mert sok ember ragaszkodik egy szerettéhez és nem engedi el.Itt ne azt értsd hogy élő nem enged el halottat.Fordítva.Mindenesetre nekem az éjszakai fény sokat segít.A párom korán megy el és mindig felkelek hozzá.Így a visszafekvéssel lennének gondok,de a fény az segít!Ó!A szakember=szellemekkel foglalkozó!Nem vagy bolond nem orvoshoz küldelek!
2008. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

Az az igazság, hogy akkor még nem tudtam, hogy ezt kellene tennem..Később tudtam meg, amikor már nem is ott laktunk, ahol féltem...

Be kell hogy jöjjön a dolog. De ha kételyeid vannak, akkor a kutya az tuti dolog.

Hatalmas megnyugvást adnak az embernek, azzal, hogy nyugodtak, és békésen szundikálnak. Hidd el!!

Mert ha valami baj van azt ők azonnal jelzik.

2008. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a kérdés miért is kéne félni az apjától!Itt az a kérdés nem kapnánk e szívrohamot ha egy halott személy megjelenne előttünk!
2008. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!