Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt az éjszakátok?

Milyen volt az éjszakátok?

Figyelt kérdés
8 hós fiam szinte óránként felébredt, sokat sírt. Új fogat nem látok.
2010. jún. 2. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy hang nélkül aludt este 8-tól reggel 6-ig, akkor éhes volt, kapott tápit, és visszatettem aludni. Még mindig alszik. 8 hónapos szintén a kisfiam.
2010. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia.nekem kétszer kelt fel a kislányom.egyszer cumit adtam neki és visszaaludt másodszor peddig csuklott:)de még ilyet nem csinált h hajnali 4-kor csuklik:)akkor is magától visszaaludt reggel 7-ig.akkor kaja majd ismét alszik:)
2010. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5x szoptattam meg 5 hónaposunkat,a nagyok(5 és 3 év)aludtak mint a tej:))
2010. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia 8-kor aludt el este, 11.45-kor rettentően felsírt (fog vagy szeparációs szorongás vagy a mászás kezdete nem tudom, sok oka lehet ebben a korban), felvettem, kapott teát, szinte rögtön visszaaludt. 5.45-kor ébredt fel és hiába adtam neki tápit már nem akart visszaaludni. Most alszik 9.15-től. remélem még 1-1,5 órán át... 7,5 hós
2010. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7 hós a lányom. 11 kor sírt, megszoptattam de hiába, onnantól 3 órán keresztül ébren volt. Nem igazán sírt csak nyűglödött az ágyában. A nagyágyon hancúrozott hajnali 1 kor is még, apja szemét akarta kinyomni:) szopizott még 2 szer de nem nyugodott meg rá. Aztán ahogy letelt a 3 óra, gondolom elálmosodott és végre elaludt.

Én már komolyan nem tudom mi baja van, fogat nem látok, nem nyálzik, nem nyomkodja nem sír...

2010. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó volt az éjszakánk.:( Én sem látok fogat, viszont nyálaskodik, hígabb a széklete, kis hőemelkedése volt éjjel, szóval tuti fog. Ez már a 3. ilyen éjszakánk, kezdek nagyon fáradt lenni. Most kezdtem el kiságyba tenni, igaz mellettünk van, és még így is átkéredzkedik közénk. 9 és fél hós.
2010. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fárasztó, hajnali négykor felkelt és nem volt hajlandó aludni. Kb. fél hatkor aludt még fél órácskát- én hulla vagyok, persze ő most édesdeden alszik:) (15 hetes)
2010. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia! nem akarlak elkeseríteni, de nálunk már a fog mejelenése előtt 2-3 hónappal általában elkezdődik a rossz éjszakai alvás, mikor még semmi sem látszik...:((
2010. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

borzalmas volt, vagy 6x ébredt, cicit kért, pedig egy ideje már nem nagyon ébred éjjel, 17 hós múlt.

de lehet hogy nálatok más miatt, lehet fog is, attól még, hogy nem látod.

2010. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam,kb fél-1 óránként felvolt,evett vagy 4x,pedig 2x szokott max.üvöltött,mint a sakál és nem akart megnyugodni.ez már a második éjszaka volt.lehet,front van?
2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!