Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hetes babak anyukai...

4-5 hetes babak anyukai milyen az ejszakatok?

Figyelt kérdés
Sajnos nallunk nagyon faraszto. Tegnap ejjel 12:00-kor ebredt, ezutan 2:30-kor utanna 4-kor es reggel 6:25-kor. Sokszor alig tudom visszaaltatni. Masnal is ennyire nehez a helyzet? Masnak is ilyen sokszor ebred a babaja? Anyatejet+tapszert is kap potlasnak. Nem tudom mennyit szopik de az uvegbe mindig 80ml tapszert toltok. Van, hogy megissza mind de van ugy, hogy csak 20ml iszik belolle mert eleget szopizott. Miert ehezik meg ilyen gyakran? Miert nem birja ki legalabb a 3 orat? Bocsi a sok kerdesert.
2010. márc. 9. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a nagykönyvben van írva,hogy a babák 3 óránként esznek,de a tapasztalatom az,hogy az elején az inkább 2 és fél óra.Ez teljesen normális.Vannak babák,akik már az első napoktól végigalusszák az éjjeleket,az én babám is mindig kelt.7 hós most,és mindig változó,még most is akad egy-két nap,hogy 3 óránként eszik éjjel.
2010. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán vigasz, hogy sokan nem alszunk:-)Nálunk is hasonló a helyzet csak mi 6 hósak vagyunk:-( Azt mondják vannak akik alszanak és vannak akik nem. Mitől függ? Senki nem tudja. De félre a panaszt.

Azt mondják a babák testsúlyának min10%-át kell meginni tápszerben. Ha nem tudod pontosan mennyi tejed van érdemes kölcsönözni egy babamérleget, így láthatód mennyit eszik, és növekszik. Az én babám könnyű súlyú volt, így mindig mértem és írtam mit eszik és mennyit. Aztán már mikor láttam, hogy van rendszer és eszik rendesen már nem mértem.

Megpróbálhatnád a cumit is, vagy a teát(talán szomjas) Vagy azért is felkelhet, mert fáj a pocakja.

Idővel sokkal könnyebb lesz, nálunk az első 6hét nagyon nehéz volt:-( Ma már könnyebb, leszámítva az alvást:-( Az még most, is éjszaka 2-8 felkelés, mikor hogy. Azt mondják ilyen fajta és nem igényli az alvást, mindegy, előbb utóbb megtanul aludni:-)))

2010. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!