Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul alvó babák anyukái!...

Rosszul alvó babák anyukái! Mikor volt az első átaludt éjszakátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hós múlt és még mindig felébred 1-2 alkalommal, véglegesen fél hét körül. Egy kicsit már kezdek fáradni :(
2010. febr. 5. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt, mikor már nem ébredt egy éjszaka 5-6x, reggel 5-ig aludt, utána szopizott csak. Most 17 hónapos, általában azóta is így alszik. A hajnali szopi után 8-1/2 9-ig alszik.
2010. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 és fél év
2010. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor először a nagyszülőknél aludt:)

18 hónapos, még most is minimum egyszer felébred, inni kér,aztán szunya vissza...csak nekem nem megy olyan könnyen akkor már a visszaalvás.

Én is csak várok és remélek.:)

2010. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam két éves múlt októberben,de még mindig felkel egyszer-kétszer minden éjszaka....
2010. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora körül megesett, hogy átaludta az éjszakát 2x-3x de azóta nem. Most 1 éves és általában 2x ébred.
2010. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
iLYEN MÉG NEM VOLT MOST 13 HÓNAPOS 2SZER KEL
2010. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 évesen még mindig 2-3x kel,igaz semmit nem kér csak felül beszél, vissza kell fektetni.
2010. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh, hát ez komoly! Akkor várom a csodát továbbra is :D Köszönöm a válaszokat, mindenkinek szép estét, további jó babázást.
2010. febr. 5. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt, amikor már én sem bírtam a 2x-3x-i keléseket éjjel. Hát leszoktattuk róla. Több mint 1 hónapja átalussza az éjszakákat.
2010. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!