Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen éjszakátok volt? Jól...

Milyen éjszakátok volt? Jól aludtak a Babák?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a Lányom negyed 2-ig fent volt és utána is csak a mellkasomon volt hajlandó aludni... 5,5hónapos.
2010. febr. 24. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikreim vannak. 11hónaposak. Este mindketten 7 körül elaludtak. Aztán az egyik 9-kor felkelt és kb 1óráig hol sírt, hol játszani akart. A másik békésen aludt. Aztán reggel fél 8-kor ébresztettm őket, mert dokihoz mentünk. Ez nálunk nagyon jó éjszakának számít, de jobb lett volna korábban lefeküdni :)
2010. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
18honapos fiam meg iszonyu sokat alszik.Vmi front lehet.Tegnap este 8tol ma 7ig egyflytában aludt.És 1nap 1x szokott aludni de már 9kor kidöl most délelött és még mindig alszik.Nemtudom mi lelte:)
2010. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi jól aludtunk, 1x ébredt hajnali fél4kor mert éhes volt. gyorsan megettem és már aludtunk is tovább.
2010. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 hós kisfiam éjjel 2-kor sírva ébredt (ilyen még nem volt, mindig átalussza az éjszakát). Nem tudom, mi történhetett, jó 10 perc volt, mire megnyugodott, még cumival is...
2010. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 hós kisfiamat este kilenckor fektetjük. Éjfél előtt kétszer sírt fel, nehezen aludt vissza, utána háromnegyed 1-kor is ébredt. Utána aludt reggel 7-ig.
2010. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7 hónapos kislányom 8korelaludt, fél 11kor felsírt, bekentem az ínyét,odaadtam a cumit, ringattam picit és aludt tovább, aztán 2kor kelt, akkor szopizott, végül szokás szerint 5kor reggeli riadót fújt. Nálunk ez egy jónak mondható éjjel volt, ennél szokott sokkal rosszabb is lenni. Én már belenyugodtam,hogy majd ha középiskolás lesz kipihenem magam :)
2010. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
borzalmas. 14 hós kislányom este negyed 9kor elaldut, és aludt éjjel negyed 1-ig. aztán felébedt, és utána csak 5-kor aludt vissza, addig volt minden, mi szem-szájnak ingere,.... mondjuk ő sose alsusza át az éjjelt, de ez extrém volt. utána mág aludtunk 2 órát.
2010. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam (6,5 hós) mostanában nagyon rossz alvó,de a ma éjszaka még tűrhető volt. Este 10 körül aludt el,1-kor felsírt,apa elringatta,letette,újra felsírt,apa megint ringatta,és együtt elaludtak kb 3-ig,ekkor apa letette de újra felsírt,na ekkor jöttem én:) Cicizett és elaludt 7-ig:)
2010. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat hósak vagyunk, és nagyon jó éjszakánk volt.Este fél 10 körül aludtunk el, és 3 kor kelt enni.Ő rögtön visszaludt reggel fél nyolcig, én sajna nem bírtam csak öt után aludni.Szokott ennél rosszabb éjszakánk is lenni.
2010. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindenkinek nyugodt éjszakákat kívánok!
2010. febr. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!