Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludtak együtt először...

Mikor aludtak együtt először a testvérek?

Figyelt kérdés

Van egy közel 4 éves fiam, az öcsikéje még szopizik, 9 hónapos, éjszaka is ébred még 1x szopni.

A nagy félegyedül aludni, ha kisomfordálunk a szobájából miután elaludt, egy órán belül sírva keres bennünket.Arra gondoltam, hogy együtt altatnám a fiúkat, jó lenne ha a kicsi is átaludná már az éjszakát és a nagy sem félne talán...és a férjemmel végre aludhatnánk ismét együtt:))

Várom a tapasztalatokat.


2011. máj. 25. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem a nagyobb 4 éves a kicsi 1.5 volt mikor külön szobába kerültek vagyis egy szobába

a nagynak esti mese után alvás a kicsinek utolsó szopi után vittem át a kiságyba simán elvoltak mind a ketten és nem is ébredtek igaz nálunk nyitva volt minden ajtó h halljam ha ébred valamelyik kb 1 hónap alatt megszokták azért addig volt pár gubanc de nem volt vészes

2011. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!