Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egészséges ha a testvérek...

Egészséges ha a testvérek együtt fürdenek?

Figyelt kérdés
Lehet őket együtt fürdetni(fiú-lány),nem egészségtelen ez? Ha lehet akkor mennyi idős kortól?
2008. febr. 21. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig együtt fürödtem a tesómmal, és mindketten normális felnőttek lettünk, nekem van férjem - meg gyerekem is -, tesómnak meg menyasszonya van. Amikor már biztonságosan tud ülni a kisebbik is, akkor beteheted a nagy mellé, ha mindketten szeretnék, de persze felügyelet mellett. Egészen addig fürödhetnek együtt, amíg valamelyik el nem kezd szégyellősködni. Én speciel a fiamat simán beveszem magam mellé a kádba, nagyon tetszik is neki, szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha lesz egy hugicája, őket is megfürdetem együtt. Nem baj az, ha már kiskorukban is tudják, hogy milye van az egyiknek és milye a másiknak, nem kell ezt nagyon titokzatossá tenni, legyen ez természetes dolog.
2008. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam és alányom között 1,5 év van, amikor a lányom 9-10 hónapos lett, akkortól már együtt fürdenek. Szerintem semmiféle egészségtelen következménye nem lesz, csak kicsit tájékozottabb lesz, mint az azonosnemü, együttfürdő gyerekek.

Minden szülő saját maga dönti ezt el. Én addig engedem őket együtt pacsálni, amig erre igényük van és nem szégyellősek egymás előtt!

2008. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is fiam 9honapos kora ota eggyütt fürdetem a a gyerekeket.
2008. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mégegyszer:).eggyütt fürdettem öket
2008. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!