Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig 'egészséges' ha egy...

Meddig 'egészséges' ha egy kisgyerek meztelenül látja a szüleit, esetleg együtt fürdik valamelyikkel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs egészséges felső határa. Amennyiben persze olyan kapcsolat van a szülő és a gyermek közt. Elvileg így nem lesz olyan szégyenlős, könnyebben el tudja fogadni a meztelenség kérdését, a későbbi párkapcsolataiban is pozitív befolyása lehet ezen a szinten.


Miért lenne egészségkárosító hatása annak, ha a gyerek meztelenül látja a szüleit?

2009. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig egészséges, amíg ő nem érzi azt kellemetlennek. Ez lehet, akár kamaszkorig is! Ha sem nektek, sem neki nem kényelmetlen helyzet, akkor nyugodtan lehet meztelenkedni! Így kiskorában látni fogja, hogy a felnőttek puncija/fütyije más, mint a gyerekeké és látja, hogy egy felnőtt nőnek, megnő a cicije és minden kislányból felnőtt nő lesz!
2009. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 11. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi soha nem bujkáltunk a gyerekek elől,a nagylányunk 12 éves,most serdül nő a cicije meg ,,lent,, is változik,egyáltalán nem szégyenlős,sőt büszkén mutogatja nekünk(apjának is),hogy már nagylánykodik.Szerintem nincs ebben semmi rossz.Természetesnek tűnik nekünk,ezt szoktuk meg,bár ha bele gondolok engem nagyon zavarna ha apámat látnám meztelenül.De az egy más világ volt .
2009. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!