Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek az éjszakátok akiknek...

Milyenek az éjszakátok akiknek 6,5 hós a babócájuk hányszor ébrednek fel a kis csöppségek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Penteken volt 6.5 honapos a kisfiam. Kb. 1 honapja kezdett ujra folebredezni ejjelenkent, pedig 7 hetes kora ota ataludta az ejszakat 8-8-ig. Eleinte 1x 2x egy heten ebredt csak fol, de mostanaban mar majdnem minden ejjel folebred 1x. Cicizik es alszik is vissza. Nem tudom mitol kezdte ujra az ejszakai ebredeseket. Mar 6 foga kibujt, de azok nem okoztak problemat.

Nalatok hogy telnek az ejszakak?

2010. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nekünk még nincs fogacskánk. De az éjszakáink mostanába zűrösek. Két óránként fel kel cicizik épp hogy egy kicsit és alszik is tovább és újabb két óra múlva ugyanez. Csak nem tudom ezt miért van , És úgy fel kell hogy eléggé sírdogál. Szerinted ez miért lehet? Hátha tudsz nekem valami hasznosat mondani, hogy ez miért lehet

Ez nem régóta van így előtt szépen aludt éjszaka egyszer fel kelt evett és és szépen aludt reggelig.

2010. márc. 28. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindjárt 7 hós a lányom soha nem aludtuk még át az éjszakát... :(

Nem virrasztunk de masszívan kel egyszer - kétszer... SZoptizik s utána visszaalszik minden ringatás nélkül, 2 foga van és eszik már minden félét.

2010. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon változók az ékszakák.Van, hogy csak egyszer ébred, vagy kétszer.Eszik, büfi, és már alszik is.Viszont volt párszor (most is), hogy felébred fél 3-kor és játszani óhajt.Nem lehet visszaaltatni, csak másfél-két óra múlva.Nagyon boldog vagyok olyankor.Apukát meg nem is zavarja.Mi játszunk, ő meg horpaszt az ágyon, mint akinek muszáj:)
2010. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ékszakák=éjszakák.Bocsi!
2010. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet az én kis fiammal hogy 2 óránként kel .Én nem szoktam éjjel böfíztetni lehet az a baj?

vagy már nem tudok mire gondolni

2010. márc. 28. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 6.5 hós. Egy héttel ezelőtt, két hétig egész éjjel 40-70 percenként ébredt. Elég volt cumit adni, vagy visszaringatni, de nem szopizott. 1.5 hetes kora óta nem eszik éjjel és eddig nagyjából végig is aludta. Most megint jobb a helyzet.

Ő megtanult felállni és éjjel is rendszeresen felállt a kiságyban félálomban. Nálatok is vagy a mozgásfejlődés vagy a fogacska okozza.

Még nekünk sincs fogunk, de már a védőnéni látja a csírákat felfelé jönni :)


Kitartás!

2010. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. En a mozgasfejlodesi ugrasra gondolok az enyemnel. Eleinte gyanakodtam, hogy talan mar nem eleg neki estere a tejem, igy szopi utan kap egy keves tapszert is. Vagy van hogy 6:30-kor kap fozeleket 7:30 korul furdik es utanna tejcsi, tehat tudom hogy nem ehes megis folebred es csak a cicin nyugszik meg. Ja es felalomban teszem vissza, de siman vissza alszik. Egy anyukatol azt hallottam hogy 6-8 honapos kor kozott ez gyakori. Hat remelem, hogy majd visszaall az egesz ejjeles alvas(vagy lesz valami mas bogarunk). Azert 2 orankent gaz lehet. Kitartas, elobb-utobb csak jobb lesz.
2010. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mire gondoljak , de kezd elég rendesen a dolog, hogy nem tudom a dolgok miértjét

Éhesnek szerintem nem éhes, mert a 2 evés között ki szokott bírni 3 óra hosszát

Egyszerűen nem tudok mire gondolni

Hát ki tartok majd csak jobb lesz hamarossan

2010. márc. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!