Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hogyan kell lázmérőzni...

SOS! Hogyan kell lázmérőzni hogy kakiljon? Mennyire kell felnyomni és mennyi ideig kell benn tartani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:43
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
53%
semmi extra, csak azt csináld, mintha normál lázmérést végeznél. benyomhatod annyira, amennyire a lázmérő nyaka engedi, és mozgathatod is egy kicsit, az is ingerli a kakiingert. addig tartsd benn, míg nem lesz eredmény, persze ésszerű időn belül.
2010. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, csak a vékony részig, és előtte mindenképpen jól kend be popsi kenőccsel! Párszor ismételd meg egymás után, kb fél percig hagyd bent, majd tornáztasd meg, mármint fel és le kicsit emelgesd a lábait, fogd úgy mint pelenkázásnál és előre hátra .
2010. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. írta.
2010. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Annyival egésziteném ki az előző válaszolót,hogy kend be egy kis popsikrémmel a lázmérő végét,a nyakától tovább ne nyomd be a lázmérőt és picit forgasd ide-oda,huzd ki,dugd vissza. Nekem a 8 hós fiamnál kétszer volt erre szükség és pár percen belül mindig volt eredmény.
2010. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,én még az első válasz után irtam,de látom közben többen irtak:-)
2010. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
1 cm-re bőven elég felnyomni.Nem kell tövig nyomni,illetve amíg a nyaka engedi,mert megsérül a vékony bélfal.
2010. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokink megmutatta, hogyan kell: pici popsikrémbe belemártod, éppenhogy egy-másfél centire feldugod, és körkörösen megmozgatod a záróizmokat vele. Nem kell ki-be húzgálni. Ha körkörösen mozgatod, már el is fog indulni azonnal a kaksi.
2010. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
első vagyok, persze, a popsikrém alapból kell. ahogy normál lázmérésnél is.
2010. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!