Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szélcsőt mennyire ajánlatos...

A szélcsőt mennyire ajánlatos felnyomni?

Figyelt kérdés

Én lázmérőt használok,azt kb 3 cm-re nyomom fel a babucinak,az ismerősöm a szélcsőt kb.10cm-re!Nem sok az egy kicsit?Ja,és ő használja minden evés után...nem fölösleges?

Én a lázmérős módszert még csak 3szor alkalmaztam(3 hónapos a babám)!


2010. júl. 20. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekkínzás? :S
2010. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem használtam szélcsövet,és lázmérőt is csak nagyon ritkán. Inkább maszíroztam a hasát.

A tól sűrű használat tönkreteszi a beleit,és később sem tud rendesen működni. Olyan,mintha egy felnőtt ha kell,ha sem hashajtót szedne állandóan.

2010. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sem kellene használnia állandóan...néha oké,amikor netalán több napig nincs kaki!Na mindegy,csak engem meg hülyének néz,hogy miért hagyom szenvedni a babám a gázok,levegő miatt!
2010. júl. 20. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább adj neki espumisant vagy gripe watert... a szélcsőhöz hozzászokhat a baba.
2010. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!