Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell a lázmérőt...

Mennyire kell a lázmérőt felnyomni a lányom végbelébe hogy megmérjem a lázát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
1 cm kb.
2010. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én csak azt a kis tartály részt dugom be.
2010. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Hát egy kisbabánál elég nehéz feladat és remélem tudod, hogy az értékből le kell vonni 0,5-öt.

A védőnőm szerint szerint jobb ha legalább 3 centire nyomod be a lázmérőt, mivel a végbélből automatliusan úgy is kinyomódik és érdemes fogni közben a végét, ki ne csússzon. Öt perc elég szokott lenni.

2010. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én max 1 centire dugom be! Összeszorítod a popsiját, akkor nem csúszik ki.

Érdemes digitális és rugalmas végű! lázmérőt venni.

3 centire semmiképp ne dugd fel szerintem, én ilyet még nem hallottam, hogy automatikusan kilökődik... sőt! Az van ráírva a miénkre, hogy ha úgy érzed, hogy valamibe beleütközött, azonnal állj meg! Nagyon könnyű ott belül felsérteni valamit és nem tudhatod, hogy épp milyen akadályba ütköztél. Szóval csak óvatosan!

2010. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 cm mélyen mér pontosan a lázmérő, nekünk ez vált be. De azt is megfigyeltem, már, hogy amikor a dokinál vagyunk akkor az orvos is sokkal jobban betolja a lázmérőt, ha éppen a lázára kiváncsi.


Most ennyi jutott eszembe. További szép estét!

2010. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!