Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámat sokszor lázmérőzni...

A babámat sokszor lázmérőzni kell úgy kakil nem lesz baja belőle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja és nem tud rászokni sem,mert a kakálás egy inger ami mindenképp jön,nem csak akkor ha te akarod...előbb-utóbb menni fog neki egyedül is....

Az én fiam lassan 4 hónapos,nekünk a szélcső vált be,néha még most is használom neki ha nagyon nem megy a kaki,mint azt nézzem hogy szenved...

2010. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
EGY ISMerősöm ismerőse 1 hét után csinálta a hőmérözést,addig nem kakált a gyerek.Nem értem miért jo az ha bélcsavarodást kap a gyerek?De ő mindent jobban tud,mindenkinél!!Adhatsz neki kamillateát cukorral,amugy mennyi idős?
2010. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors választ.
2010. jún. 29. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:
11-hónapos.
2010. jún. 29. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor neki már adhatsz almát,barackot,gyümölcsöt,banánt ne mert az fog,de a többi jo .:)))
2010. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baja nem, csak előbb -utóbb nem fog tudni magától, egyedül kakilni. A problémát kell megoldani, nem a tünetet!!

Sok mozgás, sok folyadék és sok rostos étel, semmi nasi, és kevés szénhidrát!

2010. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elöbb is írtam,hogy olyan nincs hogy nem fog tudni egyedül kakilni,mert az egy INGER amit nem tudsz akkor előhozni amikor te akarod tehát előbb-utóbb segítség nélkül is menni fog,mert ez az inger nem szűnik meg és hozzá szokik hogy hogy kell...nyugodtan segíts rajta nem lesz semmi baja,én nem hagyom hogy a fiam szenvedjen...
2010. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!