Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs pár napja tejem...

Miért nincs pár napja tejem éjjel és miért kel sokszor a babám?

Figyelt kérdés

7 hós kislányomat szoptatom, még nem váltottunk ki étkezést de eszik főzeléket és gyümölcsöt is. 9 körül van altatás, és utána éjfél körül szokott először felkelni szopizni. Sajnos tegnapelőtt fordult elő első alkalommal, hogy amikor szopizni akart akkor nem jött tej, semennyi. Próbálkozott szegényem mindkettőből szívni, de nem sikerült neki. Persze nagyon felhergelte magát és borzasztóan zokogott, pedig amúgy egy nagyon nyugodt baba. Készítettem neki tejpépet de azt nem kérte. Teát ivott és végül így tudott elaludni de aznap éjjel még felkelt kb. háromszor, egyszer meg tudtam szoptatni a többi alkalommal pedig nem sikerült. Aztán tegnap is ugyanez történt, nem sikerült először megszoptatnom de másodszor igen, viszont hajnal 4-ig óránként ébredt, utána meg reggel 7-kor. Lehet, hogy szegénykét ennyire felzaklatta, hogy nem sikerült akkor szopiznia amikor szeretett volna? Éhes nem lehetett, mert akkora adag almát evett vacsira, kb. másfél alma és hozzá még 3 evőkanál zabpehely, utána még szopizott is...és ez volt 8 körül, már a szopi, és utána kelt éjfélkor , amikor ugye nem sikerült szopiznia.

Bocsánat ha nem érthető amit írtam, de nem vagyok túl kipihent most ezek miatt.

Ja, a lényeg, hogy lehetséges , hogy amiatt nem volt már 2-szer tejem éjjel, mert most menstruálok? Nem most jött meg először.


2011. nov. 11. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vàltozik a hormon szint a szervezetedben ès ezàltal a tejmennyisèg is. Ha van fejôgèped, fejj le kicsit ès kínàld azzal èjjel. Este etess vele laktatòbb dolgot pl. rizspèpet ne gyümit. Ha pedig elfogadja cumisüvegbôl a tejet, keverj hozzà kevès tàpszert azzal mèg jobban laktat. Ezek csak ötletek, nem muszàj de nàlunk a tej- tàpszer segített, azòta nagyon jòl alszunk!
2011. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a tejpépet már kipróbáltam, tápszer viszont nincs itthon.
2011. nov. 12. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!