Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 7 hetes babám pár...

Mit tegyek? 7 hetes babám pár napja csak kézben hajlandó elaludni és akkor is sokszor csak fél órát alszik.

Figyelt kérdés
Ha a helyén van sír, ha felveszem semmi gond. Ti hagynátok sírni vagy felvennétek? Mit tegyek? Már alig tudok tőle valamit csinálni. éhes nem lehet. Próbáltam már h kiviszem magammal a konyhába a hordozóba de ott is csak pár percig volt el.
2010. márc. 13. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 7 hetes. Ő is ugyanezt csinálja. Fáj a pocija, de ha ölben van nem fáj, vagy könnyebb elviselnie. Én van hogy hagyom egy picit sírdogálni, de nem sokat. Ha beteszem az ágyába paskolgatni szoktam a popsiát, így olyan mintha ölben lenne és ringatnám, és akkor elalszik szépen. Napközben a bébihintában szeret lenni nagyon mert az ringatózik.
2010. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, en nem hagytam sirni, nincs hozza szivem. En babakocsiba szoktam tenni es ott altatni, egy fokkal jobb megoldas, mint olbe, mert ha nagyobb lesz nem fogod elbirni, de szokassa valhat. En most olvasom a Suttogo titkai 1 es konyvet, azt hallottam, benne van ilyesmire megoldas. Megprobalom.

Sok sikert

2010. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam is ezt csinálta 2 hónapig,nekünk az vált be hogy beöltöztettem betettem a babakocsiba és ki a levegőre,elég az is ha csak ablak alá teszed hogy menjen neki friss levegő nekünk volt hogy 3 órát aludt és az emésztését is rendbe hozza!Ha sokat van kézbe megszokja ám azt te sem tudsz majd semmit csinálni!!!!Sok szerencsét!!!Kitartás :-)

2010. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam sírni, hanem mindig kézben volt. Enni is úgy ettem, hogy egyik kezemben volt a babám. Kb 4 hónapos volt, mikor már jobban elvolt egyedül is. Én csak azt tudom mondani, hogy kitartás, mert bár nagyon nehéz, de megéri. Most lassan 7 hónaposak vagyunk és annyira nagyon mély lett a kapcsolatunk, hogy az hihetetlen. Ja és már órákat eljátszik ügyesen egyedül. Szóval volt értelme :)
2010. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!