Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Csak cicin hajland...

Mit tegyek? Csak cicin hajlandó elaludni a fiam.

Figyelt kérdés

Fürdetés után megetetem,de ha végzett az evéssel sem jön le a ciciről,hanem rajta alszik el.Már sok módszert kipróbáltam amit csak lehetett,de egyszerűen nem alszik el máshogy.És mire tényleg álomba szenderül az vagy este 11 óra.Most is cicin van,és még intenzíven szopizza.Mondtam már az orvosnak és a védőnőnek is,de igazából nem mondtak rá semmit.Tudnátok vmit tanácsolni?


3,5 hós kisfiú anyukája


2011. jan. 8. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem szopik,csak cicizik,tedd be az ágyába. Nem baj,ha egy picit sír,hamar megszokja,hogy aludnia kell. Így viszont még egy-két évesen is a cicin fog elaludni!
2011. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam ici-pici korában is cicin aludt el. Este is, napközben is. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Aztán szépen leszokott róla. 5-6 hónapos korában már az esti evés után is elnézelődött, aztán forgolódott, elkezdett gőgicsélni. Most 10 hónapos múlt, és sajnos lemondott a szopizásról. De jó ideje nem azzal aludt el. Gyermeke válogatja, persze hallani olyanról, akiben ez nagyon megmarad, és nagyobb korában is követelni fogja, de talán nem törvényszerű.
2011. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!