Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának milyen...

Újszülött babának milyen pelenkát vegyek? és mennyit?

Figyelt kérdés
a korházba is kell vinni, akkor vegyek kb 4 csomaggal hogy egy darabig ne leghyen rá gond? milyen márkájut éri meg?:Neogranormon törlökendöt is gondoltam azjo?
2010. ápr. 25. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem kellett a kórházba is pelust vinni, mert a kórház nem adott, csak 1-et, amit a megszületése után adtak rá.Huggies 1-es newborn-t vettem, de én is besokaltam belőle, és ismerősnek adtam el.Törlőkendőt is vinni kellett, abból is Huggiest, Johnsont vettem.Majd későbbiekben Pamperst is kipróbáltunk,amit a mai napig is használunk.Jó babavárást!
2010. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is Huggiest:legkisebb méretett vettem elsöre a babynek és még jó,h vittem a kórházba(ÁEK,volt Máv),mert nagyok voltak a pelusok rá ugyanis akkor nem volt kisebb méretü nekik(2480kgval született!még ezt is vissza kellett hajtani kicsit)volt,h más babának is adtunk!de tényleg ne tárazz fel belöle,elsöre vegyél egy 1-es méretüt és egy 2-es méretüt és akkor majd elválik,h melyik kell!aztán ha fogy akkor megmutizod a párodnak,h melyiket hozza!törlökendöböl a Dm-es babylove-os zöld törlökendö jött be,nekünk legalább is,de elsöre tényleg olyat vegyél ami minden illat és egyébb mentes,mert nehogy kicsapja a popóját!
2010. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!