Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának milyen...

Újszülött babának milyen pelenkát vegyek? és mennyit?

Figyelt kérdés
a korházba is kell vinni, akkor vegyek kb 4 csomaggal hogy egy darabig ne leghyen rá gond? milyen márkájut éri meg?:Neogranormon törlökendöt is gondoltam azjo?
2010. ápr. 25. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a pampers jött be, ahoz neogramornom kenőcs, meg törlőkendő. De a kórházba mindenképp vigyél pelenkát mert nem adnak eleget! ;)
2010. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk pelust a kórházba,sokat is!

Én újszülött pelust vettem neki és megszületett 3700 grammal,egy darabot sem használtunk belőle,rögtön a 2-es pelus kellett amit a DM-be veszünk és nagyon jó:-))

2010. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Huggies-t vettem pelusból és popsitörlőből is.Nagyon jó szerintem.Nem tudom hol szülsz,de nálunk csak napi 5db pelust adtak a kórházban és popsitörlő sem volt mindig,úgyhogy szerintem azt is vigyél magaddal.
2010. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!A babák elég gyorsan nőnek,így nem biztos,hogy több csomaggal érdemes venni már előre.A kórházakban adnak pelust,így oda nem szükséges vinned,de előtte kérdezz rá ott,ahol szülni fogsz,biztos ami biztos alapon.

Pampers,Libero,Huggies,ezek a márkák jó minőségűek, üzletenként más lehet az ára.(kb.1900-2000 Ft körül)

Törlőkendőből első alkalommal szenzitívet vennék,lehetséges,hogy a babád bőre nem bírná az illatosítottakat.

Ó,mégvalami a pelusokhoz!Képzeld én is betáraztam anno a 2-4 kg-os méretűből,aztán a kisfiam 4100 grammal született és így nem tudtuk elhasználni egy darabot sem.Ha mégegyszer csinálnám,a születése után venném meg a pelenkát,hogy ne érjen meglepetés!:)

2010. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ha megszületik, utána küldjem el a férjemet pelenkéát venni? azt se fogja tudni hol a bolt, nem hogy milyen kell.)
2010. ápr. 25. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:

újszölött pelenkából a pampers nagyon jó, de szerintem max. egy csomaggal elég venni, gyorsan nőnek a babák ennyi idősen, inkább a következő méretből vegyél

popsi törlőből nekünk a dm-s vált be, a neogranormonosnak szerintem nem jó az illata, bár nekem a pampers sem tetszett :)

2010. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Liberót használunk. Nekünk az vált be nagyon. Én vettem egy kiscsomag ujszülötteknek valót, de már tudom, hogy 2-est kellett volna. Szerintem se tárazz be előre, majd a férjed megveszi. Mutasd meg neki, hogy hol lehet venni, esetleg elő a mobil és képet késziteni róla, hogy tudja mit kell venni. Nálunk bevállt :)
2010. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!2-es méretet vegyél és ne vegyél csak egy csomaggal, nem tudhatog, hogy az nektek beválik e. Mi Pamperst használunk, de az nem jelenti azt, hogy te is elégedett leszel vele. Törlőkendőből a pampers sensitivet használjuk. Jó a neogranormon is.
2010. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél 2 csomi Libero vagy Pampers 1-es méretet, és a többi már lehet 2-es méret. Aztán menet közben úgyis meglátod, kell-e még az 1-esből. Ha meg kicsivel többet veszel és megmarad, eladhatod a neten, én is úgy csináltam.
2010. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Itt az ellenpelda. :)

A dokibacsink azt mondta, hatalmas babyre szamithatok (minimum 4 kilo, de inkabb 4.5)igy 2es merettel kezdtem a vasarlast.

A lanyom viszont marha sok dolga volt itt kint, igy elobb jott 2 hettel.

Mondanom sem kell, hogy az osszes pelus a honaljaig ert.

A ferjem szaladt a boltba es telefonon iranyitottam, hogy milyet is vegyen.

Ruhakbol sem vettunk new-bornosat csak 0-3 hosakat.

Az alig 48-49centis es 3380 grammos lanyomon logtak a ruhak.

Szerintem is akkor vegyetek meg amikor mar megszuletett, vagy ha mar tudjatok kb mekkora babara szamithattok.

2010. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!