Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Ti mivel etetitek...

Segitenétek? Ti mivel etetitek 4 hós babátokat? Van más is akinek felkel éjjel a tápis babája?

Figyelt kérdés
4 hós kislányom (tápis).éjjel 2-szer kel fel.Ma adtam neki előszőr tejpépet.Annyira nem volt oda érte.Próbálkozom mert sokan aztmondják,hogy azért kel fel mert nappal nem eszik eleget.Hátha igy átalussza az éjszakát.Elvileg az OKOSok szerint már átkellene aludnia.A tejpépet lehet tápszerrel higitani?Hátha ugy jobban izlene neki.Az utolsó lehet,hogy hülye kérdés.
2010. ápr. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeség hogy a babák ennyi idősen átalusszák az éjszakát. Van amelyik igen, van amelyik nem.

A lányom tápis volt, és még 1 év esen is kelt hajnalban. 4 hósan 2-3x kelt enni. Ez megmaradt, bármit is adtam neki vacsorára.

2010. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 1-én lesz 5 hós, kb. 8 óra körül alszik el, és éjjel 1-2 körül mindig felébred. Olyankor adok neki egy kis vizet, alszik tovább, és utánna csak reggel kel 6-fél 8 között kb. Ő már eszik délelőtt almát, ebédnél pedig alma-krumplit utánna még tápszert is, mert még nem váltottuk ki az ebédet. Két napja pedig sárgarépa-krumplit próbálom neki adni.
2010. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en babam tegnap volt 4 honapos, vegyes taplalkozasu (anyatej+tapszer) es kb 1 honapja atalussza az ejszakat, este 10tol reggel 7ig durmol.
2010. ápr. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok akik azt mondják, hogy átalusszák a babájuk az éjszakát (akár szopik, akár tápszert kap) szerencsések. Nagy többségben azonban az a "normális", ha még felkel a baba enni. Állítólag addig, amíg a napi háromszori étkezés ki nem váltódik és már több hete. De még ha azután is felkel,akkor sincs baj a babával. Sok baba még 1-1,5 éves korában is felkel éjszaka egyszer enni. Ez csak fárasztó, de nem tudsz ellene mit tenni. Persze le lehet szoktatni róla a babát állítólag, azzal, hogy megitatod. (de mennyivel jobb, hogy vizet vagy teát kap, minthogy tápszert? ) Én is próbálkoztam, az enyémek már 10 hónaposak, van amikor átalusszák az éjszakát és van mikor még 2-szer is felkelnek. Ugyanúgy főzök nekik (nem minden nap ugyanazt) de nem találtam semmi különbséget az átaludt és nem átaludt éjszakák között. Mármint a napközbeni evésben. Ez van. Egyszer csak átaludják...
2010. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!