Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát használjátok...

Melyik pelenkát használjátok és miért azt, milyen tulajdonsága miatt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

22:08-as, nekem a Liberóval ugyanez a tapasztalatom mint neked a Pamperssel.

Mi amúgy Pamperst, Liberót és Dm-est használunk. Attól függ, hogy épp hol vásárolok és mi van akcióba.

2010. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mi már mindegyik fajtát próbáltuk pampers,huggies,libero stb.,de egyikre sem mondhatom hogy nem volt gond, az első 6 hónapban a kaki(anyatejes),most pedig főleg éjszaka a pisi folyik ki.Sokszor azért ébred fel szegénykém mert nyakig pisis.Ugyhogy mindig váltom őket.
2010. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Éjszakára Pampers Activ Baby, mert a Slep and Play kifolyik, nappalra Tesco, Müller vagy Sleep and Play.
2010. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Libero az abszolút kedvenc, ezt követi a dm-es, ezek nem "pöndörödnek le" a köldöke alá és sokat bírnak.

Most kék és narancssárga pampers (sleep and play) pelus van itthon, (éjszakára még maradt libero) de kb. 2 óránként kell cserélnem és a védőgát is nyomot hagy a fenekén :( Kicsi rá, hiába 4-es méret - 10 kg -os gyerekemre. Alig várom, hogy elfogyjon!! Pedig Pampersből a hármast imádtuk, akkor meg pont azért, mert vékony volt és még nem "pöndörödött".

*L*

2010. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mi mindet kipróbáltuk 3 hónapos korig, és a Pampers Sleep and Play vált be legjobban, nappalra és éjszakára is. Vékony, és sokat szív fel, még sose volt balesetünk vele, 17 hónapos a lányom.
2010. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Míg anyatejes volt a Liberóra esküdtem, mert hátul is gumis volt, és bent tartotta az anyagot, egyszer kaptam akkor Pampers-t, alig vártam, hogy elfogyjon. Aztán mikor már nem csak anyatejes volt, és kicsit szilárdabb azóta imádom a Pamperst, csak azt veszem. Ez az egy ami nem vastag, és rengeteg pisit kibír.
2010. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Liberot használunk, most 9 hónapos a lányom és azt hiszem váltani kéne, mert az éjszakákat nem igazán bírja a pelus... Pampersből a sleep&playt próbáltuk, kukába való. A premium caret nagyon sokan ajánlák, egy próbát lehet, hogy megér.


Örülök a kérdésnek, a válaszokat én is lesem, köszi!

2010. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Újszülött korában a Huggiest használtuk, aztán totyogó korában tértünk át a Pampersre. (Active baby.) Nekünk ezek bírták a legjobban a strapát, viszonylag kevés baleset ért velük.


Most 2 éves, és tanulja a szobatisztaságot. A Pampers Active Boy-át használjuk, mert ez egy levehető nadrágpelus. Tökéletesen elégedett vagyok vele, szó szerint mindent kibír, sosem folyik ki belőle semmi, pedig igazi tornász a lurkóm. :)

2010. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Pampers active baby. Jó illata van, vékony, soha nem folyt ki belőle semmi, gumírozott a két oldala. Nekünk ez nagyon bevált, és nem is akarok mást kipróbálni. B.
2010. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi most Müllert használunk. Régebben Liberot vettem, de nagyobb méretben már túl drága. Sokfélét kipróbáltam, a Pampers nekem is kifolyt mindhárom gyermekemnél.
2010. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!