Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát használjátok...

Melyik pelenkát használjátok és miért azt, milyen tulajdonsága miatt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
DM/Babylove -> nekem még soha nem fojt ki belőle (nem úgy, mint a Pampersből), kényelmes, sokat bír, jó ára van.
2010. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Éjszakára vagy ha hosszabb útra megyünk akkor liberót, amúgy pemperst (akciósan sikerült vennem). A libero azért jó, mert oldalt és hátul is gumírozott, ezt szeretem jobban.
2010. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Liberot, mert az a legjobb az én babámnak.

Kipróbáltuk a pamperst, a huggiest, a dm-est, a tesco-st, de azoktól mind vagy pöttyös lett a babám, vagy büdi lett bennük a pisi, vagy kifolyt minden :S

2010. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Pampers pelust használunk, nekem nem folyik ki belőle semmi. Viszont nem a legolcsóbb, ezért már próbáltam váltani. Kipróbáltuk a dm-es, a tesco-s, flexico-s pelusokat, a huggies-t, libero-t. Ezek közül csak a libero-t bírja még a bőre, az összes többitől olyan vörös lett a feneke, hogy kb. 2 hét volt mire rendbehoztam. Valami olyan anyaggal kezelik őket, amit nem bír a bőre. :-(
2010. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mi: Pamperst, mert vékony és nem volt vele baleset.
2010. ápr. 22. 22:05
 6/25 anonim ***** válasza:
Pamperst.Vékony,soha nem volt balesetünk és szeretem az illatát.
2010. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Libero, mert rugalmas, nagyon jó a nedvszívó képessége, széles a tépőzára. Azt hiszem a lányom is kényelmesen érzi benne magát. A Pampers tényleg nagyon rossz, 1-2 pisi után már olyan mintha fél napja rajta lenne, és külsőleg is nedves tapintású, hamar átázik.
2010. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kb. 10 hós koráig Libero és rossmannos felváltva, mert ezeknek gumírozott a hátulja és nem folyt ki belőle a kaki. A rossmannost azóta megváltoztatták sajnos... :(

Most már hogy szilárdabb a széklete, váltottam a Pampers-re, mert az vékonyabb, nyáron sokkal kényelmesebb mint pl. a vastag Libero vagy dm-es pelus.

De ez érdekes, mert az elején kaptam Pamperst és alig vártam hogy elfogyjon, azt mondtam az életben én ilyent nem veszek, minden kifolyt belőle. Most viszont ha csak van valahol valamilyen akció, vagy kupon hozzá, akkor azt veszem, mert most annyit változott a kisfiam hogy jelenleg ez neki a legjobb! :)

2010. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nappalra Bo-Gi pell pelus. Igaz, hogy vastag meg ha már sok benne a pisi, akkor csomós lesz és kemény, de nappalra kiváló, és még baleset sem volt vele. Olcsó és jó. Éjszakára Pamperst használunk. Vékony, de sokat bír, nem lesz kemény a sok pisitől stb.
2010. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Libero jött be. Sosem volt baleset. Sajnos a Pampers az nagyon rossz,mikor megszületett Babám,azzal kezdtünk,de napi 5x tuti ruhacsere volt :( Majd váltottunk Liberora,és azóta csak azt használjuk.Nagyon jó nedvszívó,jól gumírozott,nagyon könnyen és hamar be tudom pelusozni Gyermekem. :) Idestova 17 hónapja már :)
2010. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!