Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is úgy érzi romokban az...

Más is úgy érzi romokban az élete?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű 2 hónapos kislányom,akit imádok,és mégsem vagyok boldog,mert minden vele kapcsolatos dologtól pánikolok.Pl. ha éjjel nem alszik,mennyit szopizik,van tejem,nincs tejem,és borzasztó lelkiismeret furdalásom van ez miatt.Lehet depis lettem,rengeteget sirok...
2010. márc. 23. 10:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

szia


bár már többen írták előttem a 2,5 - 3 hónaptól sokkal könnyebb, mert a babád sokkal kommunikativabb lesz, a környezetét is felfedezi, sőt én sokszor már hiányoltam annyira eljátszott magában :D

a hormonokra visszatérve, én is sokat sírtam az első két hónapban a hormonok miatt, sőt a terhességem alatt is minden nap, nem is tudom, hogy a párom hogyan tudta elviselni :D de minden jobbra fordult, az első menstruáció után, ami kb. 2,5 hónappal a szülés után volt visszaállt a hormonháztartásom is a régibe :D


kitartás, minden nap egyre könnyebb lesz :) és ha azt érzed hogy nem bírod tovább, akkor bujj oda a picihez, engem ez mindig megnyugtatott

2010. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!