Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van itt akinek romokban...

Más is van itt akinek romokban hever a szexuális élete a szülés óta?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdésért, de szeretném tudni, hogy csak velem van baj, v. másnak is van ilyen problémája.

6 hónapja szültem és azóta gondolni sem bírok a szexre. Nem is testileg van gondom vele, hanem inkább lelkileg.

A párom nagyon türelmes, de nem szeretném ha rámenne a kapcsolatunk. Fogalmam sincs mit tegyek, hogy visszatérjen a kedvem hozzá :-((


2010. jan. 15. 08:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát sok-sok türelem kell hozzá. Nekünk is volt ilyen, nagyon oda kell figyelni, nehogy tönkre menjen a házzasság bele!

Sok összebújás, simulás, te kényeztesd a párodat, hátha kedvet kapsz... Hagyd, hogy ő is simogasson, nem rossz az, tuti...

Szólj neki előre, hogy lehet, hogy 2 perc után leállítod. Ha neked nem jó, nincs kedved hozzá, inkább állítsd le, mert legközelebb még annyi kedved se lesz, szóval tényleg sok türelemmel, lépésről-lépésre, de együtt!!!

2010. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

De jó, hogy feltetted ezt a kérdést, köszönöm!!! mintha magamat hallanám.... én is 6 hónapja szültem, és egyszerűen egyetlen porcikám se kívánja a szexet, pedig már szeretném,hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba, de hiába akarom, a testem egyszerűen nem reagál...:((( Ráadásul ezen a szoptatás sem segít, már pardon, de amíg a mellemet a babám használja, képtelen vagyok szexisnek tartani...

Biztos az sem segít, hogy kimerültek vagyunk (nálunk csak pár napja alszik éjszaka), nekem a szülés is nagyon hosszú volt, akkor úgy éreztem,hogy na ide soha többet senki nem nyúl....:)

Én is szeretem a férjem, és szeretnék újra feleség is lenni, nem csak anya... de én sem tudom, hogy csináljam...:((

2010. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is jelentkezett. 8 hónap kellett hozzá hogy magamtól kezdeményezzek. Még pszichológusnál is voltunk. Undorodtam a szextől. Majdnem ráment a házasságunk, de mára már minden a régi, sőt még jobb. Nagyon sok türelemre van szükség a férjed részéről. Kitartást.
2010. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy vagyunk hasonló problémákkal!! :( Én már 7 hónapja hogy szültem,már nem szoptatok, már megjött, de semmi változás :( Nekem sem kívánja egyik porcikám sem, sőt az agyam még blokkolja is... szörnyű.... hiába döntöm el magamban hogy na ma este örömet szerzek páromnak, amikor oda jutunk az agyam mintha csak azt sugallná: nem, ezt te nem akarod...." katasztrófa :(
2010. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
kedves 08.49-es, mitől lett nálatok minden a régi? a pszichológus segített? vagy mit tettél, hogy megjavuljon a helyzet?
2010. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
azért nem kívánod,mert most az anyaság lett a feladatod,és azok a hormonok részesülnek előnyben amik a babák etetik,stb.agyban kell rendezni a szexuális életet ilyenkor.mert ha a kívánásra vársz akkor az később jön csak meg.kicsit furán hangzik de döntsd el,hogy ma lesz szex este.kis bor,kis zene,és ne várj arra hogy kívánni fogd.gondolj arra,mennyire szereted ezt az embert akihez odabújok,és hidd el közben rendeződnek a dolgok is.nálunk ez igy nagyon is működött.sőt mivel én este elég fáradt voltam igy többségében nappalra tettük át a hancurozást,és ez még izgalmasabb.1 éves a gyermekünk kb 2 hónapja kezdtem csak érezni,hogy kívánom.tehát jön ez,csak idő és türelem kell hozzá.és ne távolodj el párodtól,mert akkor baj lehet a házasságotokkal is késöbb.
2010. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos csatlakozom én is. Rendesen aszexuálisnak érzem magam.... Én is fel akartam tenni ezt a kérdést, mert olyan érzésem volt, hogy egyedül vagyok ezzel. De úgy látom : nem. Nekem sem kívánja egy porcikám sem, és lelki vonatkozásban vannak problémáim. Előtte nem volt gond (kiv. terhesség alatt), de most kb. havi 1-re csökent az alkaklmak száma, ami finoman szólva is kevés. Remélem "rendbejövünk" hamarosan !!! :D

6 hós anyuka

2010. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én fejben még nem kívántam a szülés óta, de a páromat sajnáltam, ezért úgy csináltam, ahogy valamelyik válaszoló írta, elhatároztam, fürdés után szexi fehérnemű (hozzáteszem öltözés közben még a szám is húztam, de örömet akartam szerezni a páromnak) Ahogy elaludt a gyerek összebújtunk. Meglepetésemre nagyon élveztem, jó volt, gondoltam, hogy megtört a jég, de azóta sem kívánom meg spontán, de rendszeresen együtt vagyunk így, és nagyon jó. Bár már várom, hogy ne csak fejben álljak rá a témára, gondolom előbb utóbb az is eljön. Mindenesetre érdemes erőt venni magamon.
2010. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! 3 és fél hónapja szültem, de egyáltalán nem kívánom a szexet. :( A férjem szerencsére türelmes. Remélem visszaáll lassan a régi kerékvágás.
2010. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
8:49-es vagyok. Hát először is erőt vettem magamon. Fontosnak tartottam a férjem érzéseit, ugyanis mi nem szexelhettünk a terhességem alatt. Nem akartam már tovább várakoztatni. Nagyon sokat kibírt ha azt nézed hogy 9 hónap+8 hónap szex nélkül. A pszichológus nem sokat segített, csak rádöbbentett arra hogy muszáj valamit csinálni, ha nem akarok elvált nő lenni. Nehezen ment az elején, de aztán egyre jobb lett. Most meg már többször én kezdeményezek.
2010. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!