Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van itt akinek romokban...

Más is van itt akinek romokban hever a szexuális élete a szülés óta?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdésért, de szeretném tudni, hogy csak velem van baj, v. másnak is van ilyen problémája.

6 hónapja szültem és azóta gondolni sem bírok a szexre. Nem is testileg van gondom vele, hanem inkább lelkileg.

A párom nagyon türelmes, de nem szeretném ha rámenne a kapcsolatunk. Fogalmam sincs mit tegyek, hogy visszatérjen a kedvem hozzá :-((


2010. jan. 15. 08:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

.... hú, látom nem vagyok egyedül a problémámmal.

Nálunk is az a helyzet, hogy terhesség alatt el voltam tiltva az együttléttől, azóta meg 1x tudtam rávenni magamat.

2010. jan. 15. 11:11
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ma 3 hónapos a lányom, de még nem volt meg a "nászéjszakánk". Valahogy azt a részét nem kívánom. Máshogy már kényeztettük egymást, de a hüvelyi dologtól még tartok. Remélem hamarosan elmúlik a félelmem.

2010. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nálunk van szex, de olyan rendszeresen, mint előtte. Nekem az okoz problémát, hogy maradt rajta 10 kg felesleg, semmi önbizalmam, csúnyának érzem magam. Eléggé fáradt is vagyok estére, alig várom, hogy lehunyjam a szemem. Talán idővel megoldódik.
2010. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
8,58-as vagyok.vajon mért lettem lepontozva?mert szeretem a párom,és megadom neki amire vágyik,és közben én is jol érzem magam?Lányok,pontosan tudjátok,hogy igazam volt,és nem bántottam senkit,de az hogy le lettem pontozva az azért mutat valamit.előbb utóbb elvált asszonyok lesztek.köszi
2010. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Épp most akartam ezt a kérdést feltenni.

Az én lányom 16 hónapos, azóta katasztrófa a szexuális életem. De a legrosszabb, hogy nem is kívánom az egészet. Először ráfogtam, hogy a fogamzásgátlótól nem nedvesedem, de már a harmadik fajtánál tartok és semmi azóta se. Most jöttem rá nemrég, hogy mi a baj, a szememben megszűntem nőnek létezni, ha magamra gondolok egy rabszolgát látok. Pedig meg se híztam, 55 kiló vagyok, ugyanúgy nézek ki mint terhesség előtt, de nem érzem magam nőnek. :(

Vajon mikor múlik ez el? Kitartást nektek is!

2010. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

8.58-as, én sem értem miért lettél lepontozva... lehet nem is azok értékeltek, akiknek problémájuk van?

én mindenesetre megfogadom a tanácsod, bármennyire is szeret a férjem, azért még férfi, nem várhat örökké...:(

2010. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ez az "elvált asszony leszel2 duma, mert attól még, hogy nekem nem működik, az sem okoz örömet, hogy lepontozzalak:) Tehát legalább ne ide írd az okosságaidat, mert elég nagy probléma ez. Bárki lepontozhat, nem feltétlenül a válaszolók. Bocsi.
2010. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%
semmi okosságot nem írtam,csak azt,hogy magátol ne várjátok hogy megoldódik.egyszerűen csinálni kell,szeretni a párod és kész.és igen,azért írtam az elvált asszony leszelt,mert azok akik csak ismételgették,hogy már én sem tudom milyen együtt lenni a párommal szöveget azok tapsot kaptak,én voltam az egyetlen akinek volt némi ötlete,és és én tettem is ellene.de ide csak azoknak kell a válasz aki ugyanúgy siránkozik mint ti.nagyon jó indulatból írtam először mert azt hittem a kérdező tényleg segítséget kér,de senkitől nem kapott csak sorstársakat,az jó,de ettől a probléma az marad,és igen,hiába agyerek apa ilyenkor előbb utóbb feladja.akár tetszik akár nem.nyers voltam?igen.sajnálom.
2010. jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a sok választ!

Én sem értem, hogy miért pontozott le valaki válaszokat???

Szerintem mindegyik hasznos volt!

2010. jan. 16. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!