Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lankadt az szexuális érdeklődé...

Lankadt az szexuális érdeklődésetek szülés után?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, és észreveszem hogy szinte nem jut eszembe szex. Estére hulla merev vagyok, és hát ha a férjem nem kezdeményez nekem eszembe sem jut. Van másvalaki is igy? Mit lehet tenni ellene?
2010. jún. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Én nagyon jól kibírom szex nélkül is mostanában, szülés után. Korábban minden nap kívántam, ma megelégszem a heti egy orgazmussal. Ez alá azonban nem akarom adni akkor se, ha nagyon fáradt vagyok és inkább aludnék. Elvégre férjem is megtesz nekem sok mindent akkor is, ha fáradt. Ezenkívül a szex sokkal jobb lett, mint a terhesség előtt volt; ritkább, de minőségileg sokkal jobb, szóval amikor már benne vagyok, akkor tök jó. És a szexszel járó intimitást, összebújást, egymásrafigyelést valósággal szomjazom.


No meg tudatos lény vagyok: szeretkezni nem csak kellemes, hanem egy házasságban szükséges is, akkor is, ha pillanatnyilag fáradt vagyok. Tudom, hogy a szexmentesség és a gyerekközpontúság vége egy megromlott házasság lesz, és én ezt nem hagyom. A gyerek 18 év múlva kirepül, de a férjem jó esetben ott marad, és nem akarok kettesben maradni egy idegennel, akivel két évtizede nem beszélgettem egyébről a pelenkán kívül...

2010. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szülés után egyátalán nem kívántam a sexet ,és most is ellenék nélküle ,de a heti 1 azért megvan.
2010. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Dettó.
2010. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én anno feltettem a kérdést,íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Sajnos nem vagy egyedül!Remélem,megoldódik!Sok sikert!

2010. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele
2010. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet de mostanában gondolkoztam rajta, hogy ez így nem mehet tovább. Ha másért nem is a férjem miatt. Valamelyik nap azt mondta, hogy "nem csak a gyerek van" és igaza van. Ráadásul a gyerek érdeke is, hogy nem menjen tönkre a házasság. Kicsit meg kell erőltetnem magam. 2 kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk együtt mióta megszületett a baba már 16 hónapja!
2010. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A "Linkelő " vagyok...

Azóta sem túl sokat változott a helyzet,nem tudom,hogy mitől javulna meg.Utolsónak teljesen igaza van,nem mehet emiatt tönkre a házasság!sok sikert!

2010. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem lankadt, sőt! 5 hónapos a kisfiam, tegnap éjjel álmomban egy pappal, Bruce Willis-sel és harmadik menetben a férjemmel szexeltem:))))

Reggelre nagyon „kanos”voltam (vagy hogy mondják a csajokra:D), este letepertem a férjem:DDD

2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lankadt hál'Istennek,bár az elején fájt.De meg lehet taáláni azt a pózt,amiben nem fáj és van síkosító is.A férjem megérdemli,hogy nem csak feküdjek,mint egy fadarab "na mikor hagyod már abba" arckifejezéssel.Az nem vezet jóra.Pedig általában qva fáradt vagyok hozzá,pillanatokra bele is alszom néha:)
2010. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!