Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a szexuális életed...

Milyen a szexuális életed szülés után?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapos a babám, de én nem igazán kívánom a szexet. Nem is igazán jó. A párkapcsolatunk sem, mert Apa nem jeleskedik apaként, pedig ő is nagyon vágyott a gyerekre. Nálatok ez hogy van?
2009. szept. 23. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nálatok összetettebb a probléma és nem csak a szexről van szó. Nálunk (3 hónapos bébipók)az elmúlt két szerelmeskedésre tudom azt mondani, hogy olyan, mint rég, olyan, ami mindkettőnknek élvezetes. Már nem féltem az altájékomat, nem aggódok, hogy fölébred a baba... apa kiváló apa és türelmes szerető. Vigyázzatok magatokra, a családotokra, megoldhatók a nehézségek, én úgy látom.
2009. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Ezt akár én is írhattam volna. Kb. havonta szex, az is nehézkes, habár már annyira nem fáj. Én sem kívánom viszont a tököm tele van amikor apa állandóan azt akarja. Semmit nem segít a gyerek körül, azt hiszi hogy azzal minden kötelességének eleget tesz ha néha ő fürdeti meg. A múltkor alig beszéltünk egymással mert megint a szex miatt szólalkoztunk össze. Szóval nem egyszerű.
2009. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Mindig remélem, hogy nagyobb a gyerek, jobban ellesz Apával, de Apa nem igazán vágyik a kicsi társaságára. :(
2009. szept. 23. 09:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom második, nálunk is így van, de még az enyém meg sem fürdeti, és a fürdővizet is én cipelem be. Mi lesz így velünk?
2009. szept. 23. 09:36
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát most írtál nem kiemeltként egy egészen más dolgot is...


Az elején iszonyú volt a szex.

Mintha újra szűz lettem volna.

De aztán kb. a 4 hónapra már nem volt gond.

Azóta ugyanolyan, mint szülés és terhesség előtt.


Nekem vannak némi komplexusaim, mert úgy 5-6 kiló még van rajtam pluszban, de a férjemet ez picit sem zavarja... (én iszonyúan rusnyának érzem magam)


A kapcsolatunk pedig a csöppség megérkezése után még jobb lett.

Imádja a kislányát, még ha nem is segít a gyerek körül a mindennapokban, azért sokat játszik vele, és szeretgeti.


A "nem jeleskedik apaként" alatt Te mit értesz?

2009. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálatok mi a baj?

Nem kívánjátok a szexet?

Vagy csak a férjeteket nem kívánjátok?


Hogy függ össze az, hogy valaki nem segít a gyerek körül, meg hogy nem jó vele a szex?


Előző válaszadó voltam

2009. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha nem segít haragszom rá, és nem akarok vele együtt lenni. Így függ össze. A nem jeleskedik az reggel 5-10 percet és este 5-10 percet jelent, amit a gyerekkel tölt.
2009. szept. 23. 09:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Apa nálunk is sokat dolgozik. Volt, hogy hazajött este, és még itthon is este 11-ig telefonálgatnia kellett. Eleinte én is hisztizni akartam (mert szoktam néha ... :( ...) De rájöttem, hogy most ő is tök ideg, miért idegesítsem még én is! Ezért inkább szépen babázgattam, pelusoztam, etettem, és nahát! jött a fürdetéskor, hogy segítsen! És bár nem sok időnk volt egymásra aznap, érezhette, hogy szeretem, és így aztán ő is éreztette, hogy szeret.

A baba ápolása - bárhonnan is nézzük a dolgot - első sorban a mi (nők) dolgunk.


A szex... Még kicsit kellemetlen... 7 hete szültem...

De annyira jó érezni egymás közelségét! Majdcsak belejövünk újra! :)

2009. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk minden oké,és Apa nagyon figyelmes apa.Már 16 hós a pici(2 gyerekünk van),de a kezdetektől ő fürdeti,ő megy vele babaúszásra,és minden nap(hétköznap)játszik vele,kiviszi a kertbe vagy elviszi sétálni.Hétvégén végig együtt vagyunk(úgy kell elzavarnom,h menjen motorozni,holott imádja)A szex a 6 hét letelte után egyből működött(nem volt gátmetszésem szerencsére)és most is hetente 2-3 alkalommal összebújunk.
2009. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem iszonyú sokat dolgozik.

Melóhelyen délután ötig, aztán itthon még hajnalig.


De ÉRTÜNK dolgozik.

És kb. ő is 5-10 percet tud foglalkozni a picurkával, de hát mit tehetünk?

Hulla fáradt.


Ettől még nem haragszom rá.


És ettől még nem "hajtom el", ha megkíván.

Sőt.


Ha hisztiznék nem lenne jobb a helyzet, csak a kapcsolatunk is megromlana.

2009. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!