Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a szexuális életed...

Milyen a szexuális életed szülés után?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapos a babám, de én nem igazán kívánom a szexet. Nem is igazán jó. A párkapcsolatunk sem, mert Apa nem jeleskedik apaként, pedig ő is nagyon vágyott a gyerekre. Nálatok ez hogy van?
2009. szept. 23. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

3hónapja szültem, azóta kétszer voltunk együtt. Az aktussal semmi gond nem volt. Elsőre kellemetlen volt a behatolás, de utána feloldódtam.

Nálunk nem ezzel van a baj.

Zavar, hogy a Picivel alig foglalkozik. Mikor itthon van, akkor sem tudom egyedül hagyni a gyereket. Mindig egy nyugis mosolygós érdeklődő picit hagyok a szobában, de mire a mosdóba érek bömböl, mert az Apja, akinek produkálja magát b**** ránézni, foglalkozni vele. Ellátni foghúzva, vagy ha lázas vagyok, és nem bírok felállni(2*) háromszor fürdette eddig összesen, és nem is akarja. Pelenkázás, ohh milyen lealacsonyító. Amit foglalkozik a gyerekkel, esténkén tolja a babakocsit.

Ha meg velem szeretne bensőségesebben elleni, akkor azonnal a lényegre tér. Bugyiba be, és ennyi az előjáték, plusz piszkálja a bimbókat, amik persze spriccelnek, meg csöpögnek, és zavar ha a kajáldát birizgálja. A régi összebújások már nagyon a múltba vesznek:(

Persze elhiszem, hogy felrobban, mert régen voltunk együtt, terhesen nem lehetett, mikor a végén együtt voltunk másnap beindult a szülés. De ezek ellenére, ha úgy közeledne, viselkedne, Apává válna, máris visszanyerném a régi önmagamat.

2009. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyukák! Türelem! Szeretettel fordulni Apuci felé! De őszintén! Igyekezzünk mi is megérteni őket! A tisztába tevés nálunk sem Apa kedvence. De értékelem azt, hogy minden fürdetésnél ott van, és utána mindig ő öltözteti, és sokszor ő altatja, ha kell, böfiztet, amíg én tusolok.
2009. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor lenne jogos a hisztitek, ha apa is otthon lenne GYESen...

Amíg ő húzza az igát, addig szerintem nem jogos a kiakadás, még akkor sem, ha mondjuk a hétvégét otthon tölti, és nem dolgozik.


Mi vagyunk a gyerek anyja.

Az apáknak nincs ösztönös késztetése arra, hogy a gyerekkel foglalkozni KELL.


Ha ezért megvonjátok a szexet, azt egyetlen dolgot, amikor igazán nőként kezelhet apa, és nem a gyereke anyjaként, hát lesz problémátok bőven.


Aztán meg majd jönnek a "megcsal a férjem, mit csináljak?" kérdések.

2009. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na már eldurvult a helyzet! Apa nem teszi tisztába a kicsit? Én nem is ezen "hisztizek". Tudom mi a nő dolga, de tudom mi lenne Apa dolga!!! És nem vonom el a szexet. Ki mondta, hogy nem szexelünk, csak nem jó!! Megértem Apát is csak Apa nem akar megérteni engem, hogy nem is kell egy kis szusszanásnyi idő.
2009. szept. 23. 11:39
 15/16 A kérdező kommentje:
A normálisan válaszolóknak köszönöm
2009. szept. 23. 11:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kívánom a szexet és rendszeres együtt is vagyunk a párommal, aki egyébként kiváló apa is, viszont a folyamatos fáradtságtól és stressztől nem igazán sikerül az orgazmus nekem. Engem ez nem is annyira zavar, mert ettől még imádom az együttléteket a párommal, viszont sajna Őt zavarja, ami érthető is, pedig nem miatta van, hanem magam miatt. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!