Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is úgy érzi romokban az...

Más is úgy érzi romokban az élete?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű 2 hónapos kislányom,akit imádok,és mégsem vagyok boldog,mert minden vele kapcsolatos dologtól pánikolok.Pl. ha éjjel nem alszik,mennyit szopizik,van tejem,nincs tejem,és borzasztó lelkiismeret furdalásom van ez miatt.Lehet depis lettem,rengeteget sirok...
2010. márc. 23. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
szerintem az elején sokat sír az ember, a hormonok....nem ismerlek, nem tudom h kóros e, de szerintem nyugodj meg, menj el fodrászhoz, stb
2010. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves anyuka! Itt annyira szép az idő, remélem nálatok is sétáljatok a kis drágáddal. Meglátod szebb lesz a világ!

Az én fiam eleinte jó alvó volt, most meg szinte óránként nyöszörög éjszaka, de amikor mosolyog szebb lesz a világ! Fel a fejjel!

2010. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik,rajtad most jön ki a szülés utáni depresszió.Légy nyugodt,minden rendben van,van egy gyönyörű egészséges babád.Neki minden jó,ami veled kapcsolatos,ne pánikolj,jó anya vagy.Sétáljatok minél többet ebben a jó időben,a napsütés mindkettőtöknek jót tesz:))Ha úgy érzed,nyugodtan sírj,ez teljesen normális.Ne görcsölj,járjatok társaságba,játszótérre,ahol más anyukákkal is tudsz találkozni.Az anyaság gyönyörű,élvezd a picikét,neki te vagy a világon a legfontosabb:))38hkm
2010. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok
2010. márc. 23. 10:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ó, te szegény, hát lehet, h kicsit depis lettél, de ez természetes érzés első babánál, hogy aggódsz, és nem igazán tudod a dolgokat. a lényeg, hogy minden fejben dől el, tehát ha arra gondolsz, h minden rendben lesz, akkor úgy is lesz, mindenre rá fogsz jönni, a baba úgyis egyértelműen jelzi majd, te pedig szépen lassan kiismered őt, és minden kialakul szépen. sírd jól ki magad, aztán szedd magad össze, legyél erős, nyugodt,a babáknak az a legjobb. nyugalom, szeretet, szopizás. 3 gyerekem van, a legnagyobb 11 éves, ha gondolod, privátban is kérdezhetsz nyugodtan.
2010. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

ezzel én is így voltam és hidd el, még sok száz másik elsőbabás Anyuka is. Most még a hormonjaid is "ügyködnek", el fog múlni ez az időszak is, ne aggódj:) nehéz nagyon az eleje, a 3. hónaptól nekem sokkal jobb lett, amikor már lett rendszer az életünkben. Aggódni pedig nem kell, mert a babád tudja mennyit kell ennie, nem fog éhen halni.

A tej miatt pedig ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem mindenki tejcsárda és a mai tápszerekkel csak jót adsz a babádnak, semmi rosszat nem teszel vele, ha tápszeres lesz. Pl. én 2 hetes koromtól tápszeres lettem, és TEHÉNTEJJEL kellett higítani a tápszert!! Mégis itt vagyok, lassan már 37 éve és nem vagyok allergiás, egészséges vagyok! (kopp-kopp...)

2010. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet a hormonok játszanak veled, de ne izgulj ez elmúlik hamarosan. Nálam is hasonló volt a helyzet, azt hittem nem tudok megbírkózni a rám váró feladatokkal, de szépen lassan belejöttem mindenbe. Az nekem is állandó "izgi forrás", hogy van-e tejem de eddig szerencsére nem volt probléma. Én is sokszor néztem éjjelente, hogy rendesen lélegzik-e, stb.... Aztán valahogy tényleg belerázódtam a mindennapokba és mostmár sokkal de sokkal jobb.Nemsokára a te babád is többet fog tudni és csodálni fogod, hogy mikre képes, akkor szerintem megint másabb lesz az egész. Olyan jó nézni ahogy egyre ügyesebbek és okosabbak, ahogy igazi "családtag" válik belőlük.
2010. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ha jó az idő tényleg egy séta feldobja a napod és a kicsi és jobban érzi magát.én is sok mindentől félek,volt hogy óránkét keltem fel,vesz-e levegőt.ha nem tudod mennyi tejcid van,fejd le és meglátod.nekem sajnos a második héten "elfogyott" és úgy vettem észre hogy a kicsi mindig sírt hogy éhes,akkor próbáltam lefejni mennyi van,és derült ki hogy nagyon kevés.ha éhes lesz mert nincs tejed,azt észre fogod venni!
2010. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tényleg könnyebb lesz 3 hónapos korától?Úgy érzem sohasem lesz vége ennek a kritikus időszaknak,megállt az idő.Akkor nem csak én érzem igy magam...
2010. márc. 23. 10:50
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez még a hormonok miatt van.Én folyton apát buzeráltam,hogy sose foglalkozol a lányunkkal,meg hogy magamnak szültem,hogy ne unatkozzak :-/

Szegény...pedig nagyon szereti,sokat foglalkozik vele,és nagyon büszke rá.Első szava: apa

2010. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!