Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok, hogy egyéves...

Hogy bírjátok, hogy egyéves babótok ahol jár, ott romokban hever minden?

Figyelt kérdés
Állandóan pakolok,mert kicsi a lakás,és utálom a kupit,olyan zsufoltság érzetem van tőle,ezért pakolok, csak pakolok:(
2010. aug. 10. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendmániás vagyok, ennek ellenére megszoktam. Mostanában már csak egyszer pakolok, miután este elaludt, vagy ha jön hozzánk valaki. Simán elmegyek már a kupi mellett....
2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá. :)

Szép lassan magyarázni kezdhetsz neki, hogy el kell pakolni, amivel már nem játszol, stb.,stb. Előbb-utóbb meg fogja érteni, és segíteni is fog. Nálunk is ez megy.

2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szeretem a rendet igy nehezen de ez egy korszak,majd belerázódunk és ha nagyobb lesz akkor jöhet a tanítás h elpakoljon maga után:)
2010. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen, pakolok, pakolok, mert a mi lakásunk is kicsi és nem szeretem a kupit. Vettem pár nagyobb dobozt és játéktárolót, a plüssállatokat, apróbb cuccokat azokba tesszük. 16 hónapos, néha már összepakol maga után pár dolgot, persze utána újabbakat talál...:)
2010. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En elfogadtam, hogy ez egy ilyen korszak es nem lesz igy mindig. :) Maskent egesz napom abbol alna, hogy pakolok, pakolok...
2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Még csak 10 hónapos, de így is romokban hever minden. Akinek van iwiwe, itt megnézheti, hogy néz ki a nappali. [link]

És ez csak a nappali, mert ahol jár, ott ekkora felfordulást csinál. Szóval nem győzök én is rendet rakni. Napi 2x szoktam, amikor alszik. Így amikor felkel, kezdheti az egészet elölről. :)

2010. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon kicsi lakásban lakunk (a kisfiam 13 hónapos), és ha szana-szét maradna minden, akkor nem lehetne rendesen elférni. Így azt csinálom, hogy kb. 1-2 óránként a helyére pakolom a játékait.

Séta és alvás előtt pedig próbálom neki mutatni és mondani, hogy most rendet rakunk, elpakoljuk a játékokat stb...

2010. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a játékait csak este pakolom el, flesleges túráztatnom magam, pedig én is rendmániás vagyok. Ha viszont kipakol egy fiókot, vagy a cipőket dobálja széjjel, akkor azonnal elpakolom a nem oda való dolgokat. Játékok estig maradhatnak a földön.
2010. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!