Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párommal jövőre szeretnénk...

A párommal jövőre szeretnénk kisbabát! Mik azok a dolgok amiket előre megvehetünk neki? És ruhákból milyen szinüt ami fiús és lányos is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én ennyire előre nem vennék neki semmit sem.

Inkább, a rá szánt pénzt minden hónapban eltenném, és 4-5 hónapos terhesen kezdenék el vásárolni.

(én így tettem, most jön a 2.)

2010. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem vennék még semmit. Ráértek a terhességed alatt!!! Sokan mondják, hogy rossz ómen. (B)
2010. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék semmit, az se biztos,hogy hamar összejön.
2010. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

És ha netán kiderül, hogy nem is lehet gyerketek???

tudom, senki se így indul nkei, de hát sajnos ilyen is egyre több van. Ne vegyetek semmit, csak ha már megvan a terhesség.

2010. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom előzőhöz. Ha ne adj Isten valami baj lenne (nem jön a baba, vetélés), akkor majd nézheted a sok jó cuccot, amit megvettél, és gyerek meg nincs benne. Gondolom erre célzott (B)

Ha nagyon segíteni akarsz magatokon, vagy a pénzt tegyétek félre, vagy olyan dolgokat vegyetek, ami nektek is jó, de később megkönnyíti a gyermek ellátását is, pl. botmixer

2010. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is vásároltam pár kisrucit, amikor még csak terveztük a babát. Persze nagy dolgokra nem kell gondolni, csak pár 56-os rugit és bodyt, a babára viszont 10 hónapot vártunk. Szóval ha nagyon szeretnél, akkor vásárolj pár rucit, de nagyobb dolgokat tényleg nem érdemes, elég ha majd megvan a baba, úgyis sok időd lesz, és nagyhassal jobb nézelődni, az olyan más. :))
2010. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak két év múlva jön össze a kicsi:( és ha már most beszereznéd a komplett babaszobát kiegészítőkkel, mindennel, hát, nem hiszem, hogy épp ésszel kibírnád, mikor minden hónapban üresen marad a kicsi ágyacska...

Ha már biztos a terhesség, akkor érdemes elkezdeni bevásárolni.

Addig inkább a pénzt tegyétek rá félre.

(mi nem tudtunk költözni a kicsi születése után, így párom félszobájába született, és 3hónapos koráig csak ruhácskája meg babakocsija volt, és pár játék:) viszont azóta egy teljes babavilág a szobája:))

2010. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mellszívó,orrszívó-porszívó,..kis takaró,body(zöld,világoskék,sárga)...+...INKÁBB PÉNZT SPÓRÓLNI...mert nem tudod nyári,vagy téli baba lesz...attól függ a ruhatár...kiskádat is vehetsz már...etetőszék,komp,később kell de ha van helyed tárolni jó,hogy csak elő kell venni,mert tényleg sok egyszerre mikor venni kell...2 kislány anyukája
2010. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem vennék amikor még csak tervben van a pici.Egyszer volt itt egy anyuka aki megvette a kiságyat,és össze is rakatta a párjával,a baba meg még sehol sem volt...hát amikor én már terhes voltam is csak akkor raktuk össze a kiságyat,amikor én már a korházban voltam,a pici meg megvolt...
2010. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pelenkát. abból fogy majd rengeteg, nem győzitek venni. a leg kisebből ne sokat , a midiből lehet sokat és a maxiból is lehet előre valamennyit. és még amit megvehettek, a textilpelus, fürdető lepedő, plédek, könnyen eltárolható dolgok, és ha ne adj isten nem jön baba, eladhatod, vagy ajéndékozhatod.
2010. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!