Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Ma vettünk meg egy ilyet a Párommal, jól választottunk

Figyelt kérdés

[link]


A különbség az, hogy nekünk bordó-rózsaszín színben van. :-)

(A babakocsi márkája: Kacper Tiger)


2011. aug. 5. 19:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
választottunk után: ? (lemaradt :-))
2011. aug. 5. 19:46
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha csak tolni akarod, nem cipelni, akkor jó. Bár sajnos ez sem a tartós kocsi kategóriába tartozik, gyakran 1-2 hónap után nyilik-nyaklik. Hátha ti nagyobb sikerrel jártok.
2011. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyeség utólag ilyet kérdezni. persze hogy jól választottatok.

Ha már megvetted ilyenen ne aggódj, mert ha most itt mindenki leszolja akkor mit csinálsz?

2011. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2.-nak igaza van,kár volt kérdezned,mert majd rosszul érzed magad aki esetleg leszólja a kocsit.

Hasonlót vettünk mi is,teljesen jó,semmi baja sincs,pedig nem most vásároltuk,a célnak tökéletesen megfelel!

2011. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj off lesz. Csak azt szeretném kérdezni, hogy bébihordózó van e hozzá?

2011. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én már elfogadtam ezt a babakocsit, legyen bármilyen is de azért szeretném tudni, hogy mégis mire számolhatunk. Már annyit válogattunk ezidáig és annyira nem tudtunk soha sem dönteni, hogy most azt mondtuk jó, ez tetszik, legyen ez. :-) Édesanyám véleményét kértem ki, Ő jónak találta. Lehet, hogy nem az, nem vagyunk túlzottan tehetősek, ettől drágábbra nem futotta. Csak kíváncsi volnék, hogy mit gondoltok? Nem baj ha "leszólás" a vége a dolognak, ettől nem leszek szomorú hiszen már megvettük. Egyébként van bébihordozónk csak más színben! :-)
2011. aug. 5. 20:10
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok. A babakocsihoz is lehet kapni, vagy azt külön kell beszerezni? Mármint úgy értem, hogy bemegyek az adott üzletbe és javasolják hozzá, vagy nekem kell utána néznem, hogy hol kapható a bébihordozó?!

2011. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekünk nem javasolták, mózeskosár járt hozzá. De lehet, hogy máshol javasolják, passz:)
2011. aug. 5. 20:16
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi tegnap vettünk ugyanilyet csak Raf-pol twist a neve!

De majdnem ugyanez!

És szintén rózsaszín.Nekem nagyon tetszik,(az ára is),és a felszereltsége is!

32 hkm

2011. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mennyibe került,ha megkérdezhetem?
2011. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!