Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Ma vettünk meg egy ilyet a Párommal, jól választottunk

Figyelt kérdés

[link]


A különbség az, hogy nekünk bordó-rózsaszín színben van. :-)

(A babakocsi márkája: Kacper Tiger)


2011. aug. 5. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

jaj nem megint egy újabb (lengyel) batár babakocsi amit sikerült rásózni valakire

Nem bolygókerskes, dög nehéz, nem szép, nagyobb korban használhatatlan-röviden ennyi

2011. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, hogy nehéz, de szerintem nem az. A többi lehet, hogy igaz. :) Egyébként 39 ezer forint helyett 30 ezer forint volt. Most akciós. Szerintem ennyit megért. (Szerintem)
2011. aug. 5. 20:22
 13/20 anonim ***** válasza:

Sokkal egyyszerűbb lett volna venni egy Ts-es babkocsit, ekkor g hordozót sem kell külön venni, a mózekosár meg arra a pár hónapra felesleges.

2 gyrek után mondom, egyik sem volt hajlandó simán feküdni, kilátás nélkül 4 -5 hónapnál tovább


előző voltam

2011. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren... Ezért nem tudtam igazán, hogy mi felel meg legjobban a céloknak. Akkor hordozó nélkül nem is tudom használni a babakocsit? Teljesen elüt a színe a babakocsitól, mivel ez még anno a legkisebb tesómé volt, aki történetesen fiú, mi pedig kislányt várunk. Tehát a hordozó egy picikét fiús. :)
2011. aug. 5. 20:26
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is kölcsön ilyen tipussal kezdtem(retrus), lecseréltem:-) a célnak tényleg megfelel, de tényleg a bolygókerék nagyon soakat számít. Én beruháztam egy másikra, akkor már tudtam az igényeimet. Első gyerek nekem is,mi sokat sétáltunk/sétálunk, és nekem attól hogy nem bolygókerekes attól a csuklóm nagyon fájt egy idő után. Viszont fiam az első időben nagyon jókat aludt benn. Majd úgyis lecseréled mikor betölti az 1 évet egy sport babakocsira,mert ez akkor már nagy lesz:-)

jó babázást.

2011. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is hasonlót vettünk csak "Raf Pol King" a márkája. Októberi a kislányom. Télen imádtam ezt a kocsit. Nagyon jól téliesíthető, babám délben az erkélyen 3 órákat aludt benne a mínuszokban, hóesésben :) Soha nem fázott benne, nem volt hideg a kis keze sem. Tehát ha feléd néz a baba, akkor nagyon jó vele közlekedni annak ellenére hogy nem bolygós. DE!!! Mikor megfordítod sport kocsinak, akkor irányíthatatlan. Egyszerűen nehéz vele fordulni :( Még garanciás volt a kocsink, mikor a karfáján az anyag kicsit elengedte és visszavittük javíttatni és ugyanilyen kocsit (amit linkeltél) kaptunk addig csere kocsinak. Hááát mit ne mondjak, még rosszabb mint a sajátunk volt :(( Alig vártam hogy kész legyen a miénk. Azóta eladtam a kocsinkat és éppen ma vettem egy sport kocsit :) Tehát mély kocsinak őszre-télre megfelel. Tavasszal meg majd veszel sportkocsit :))

Jaaa! Még ami nem tetszett abba a kocsiba amit linkeltél, az hogy a tolókar vége nem lehajtható. Esetleg ha ma vettétek, még hétfőn kicserélhetitek, mert 3 napig kötelesek kicserélni vagy vissza adni a vételárat.

Nekünk ilyenünk volt: [link]

2011. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van,csak más színben!Kisfiam 7 hónapos és nem bántam meg!!!!!

A lányomnak anno travel system kocsit vettünk,bolygósítható kerekű,de miután már nem a hordozóban volt gyűlöltem azt a kocsit!!!!!Hordozóval együtt meg mo**kos nehéz volt!

Szerintem jó választás volt!Én nagyon megvagyok vele elégedve! :)

2011. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló volt,csak Kunert Vip.Én imádtam.
2011. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jack-pol kocsink van(porfogó)Teljesen ua kinézetre szerkezetre, nagy, nehéz, gyerekkel együtt minek a kondigép.

Arra megy amerre ő akar, nem arra amerre te tolnád, ha átfordítod a tolókart, xr a fékrendszere, amikor ülne a kicsi akkor a csatt beállítása egy évezred és vagy szökik a gyerek vagy az arcát dörzsöli, mert nem váll magasságból indul, hanem a támla tetejéről, ami jóval nagyobb, mint egy bébi(2évesemnek is a fülét birizgálja a vállrésze, és simán tud szökni...)

A textil mózes téli újszülöttnek addig jó, amíg nem akarod abban kivenni a kocsiból, mert nem bírja a füle, illetve abban nem tudod rögzíteni a gyereket, ha a bkv-n segítenek felszállni simán kiborul a gyerek(nekem a fiam ippen benne maradt 5hetesen)

Örülök, ha a bababizományi 5ezret ad a kocsiért nekem majd, nemhogy 30ezerért venni... Jujj.

Nálunk közbejött, hogy feküdnöm kellett, mire lett időm vásárolni a gyereknek, és a férjem meg a nagymamám azt mondták ez jó lesz(ugye egy mázsás férfi simán felkapja, a nagyim meg csak a teraszon megtologatta 2méteren), meg milyen szép... Hát nagyon szép az tény, szép a színe, de azon túl más pozitívuma nem nagyon van. A hóban is elmegy, csak ahhoz kell body, hogy told(tény nem törik el a váz olyan könnyen), a padkákra fel..., az összecsukó biztonsági pöcök vagy szorul vagy nem kattan a helyére(hangot adja csak nem fog, rá is csukódott a fiamra a kocsi, 2perccel az után, hogy kínkeservvel bekötöttük...)

2011. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt, csak Raf-Pol Twist. Most adtam túl rajta, használhatatlan volt!!! Első gyerekes vagyok, tapasztalatlan voltam, bedőltem az árának és a felszereltségének. Nagyon viszonyítási alapom sem volt. Nehéz, egy patkán felmenni reménytelen, a karjánál fogva nem lehet megemelni, hogy feltold. Lépcső, kis lift felejtős szintén. Kocsiba nem fért be, pedig nincs kis autóm. Az úton irányíthatatlan volt. Amíg nem volt benne a gyerek, tök elégedett voltam, olyan könnyűnek tűnt, hát utána megtapasztaltam a jót..

Most már egy sportkocsit vettem, és ez egy álom!! Ráadásul teljesen dönthető, már két hónaposan beleraktam a gyereket, mondjuk előny nekem a nyár, de télre meg van lábzsák hozzá. Ezzel végre kinyílt a világ, oda megyek, ahova csak akarok.

2011. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!