Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csinálnátok? Szeretnénk...

Hogy csinálnátok? Szeretnénk kicsit kimozdulni a párommal, de a szüleim 25km-re laknak. Aludjon náluk a kisfiunk? Vagy hogy oldjuk meg? 17 hós.

Figyelt kérdés
Nálatok hogy szokott lenni?
2011. jún. 24. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megbízol maximálisan a szüleidben, és ismerik a gyerek szokásait, akkor miért is ne aludhatna ott. De lehet, hogy az lenne a jobb megoldás, ha a szüleid aludnának nálatok. Ha későn is értek haza és reggel még pihennétek egy kicsit, akkor is ott vannak a nagyszülők, hogy a reggeliztetést stb; elvégezzék.

Most egy picit irigykedem:( Az én szüleim nem élnek, az anyósomra meg nem merném rábízni a lányom, mert a múltkor a szemem-fülem hallattára úgy beszélt a lányommal, mint a kondás a disznókkal! Így egyenlőre, (kilátástalan ideig) mi nem mozdulunk ki kettesben!

15 hónapos csajszi anyukája

2011. jún. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy 17 hónapost azért már ott lehet hagyni a nagymamánál éjszakára. Nektek is jár a kikapcsolódás, vagy a pihenés. Én nem javaslom, hogy ne a nagymama menjen hozzátok, mert akkor másnap nem tudsz pihenni, még akkor sem ha a nagymama végzi el a reggeli feladatokat. Vidd el őt nyugodtan a szüleidhez, 2 nap nem a világ vége!
2011. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul írtam, szóval azt nem javaslom, hogy a nagymama menjen hozzátok.
2011. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Te ismered a kisfiadat, és tudod hogy elaludna-e a mamánál.

Nekem 2 éves a gyermekem, de a hétvégén a szüleimnél kellett aludjunk, és hiába ott voltam én is, akkor is húzott az ajtóhoz hogy hozzam haza, nagy nehezen aludt csak el. Amúgy szeret anyukáméknál lenni, sokat van velük. Úgyhogy én hívnám hozzánk a mamát.

2011. jún. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha el fog aludni és jól ellesz akkor miért ne! Hidd el ezzel a kisfiadnak is jót teszel több szempontból is:

1.)ő is nyitottabb lesz a világra, a körülötte lévőkre

2.)ha igényli jól fog neki esni a változatosság

3.)ha te jól kipihened magad, kikapcsolódsz türelmesebb leszel vele.

Hiszek abban, hogy nem tudunk színészkedni a gyerekünknek. Hiába számolgat el az anya magában 10ig 20ig a feszültséget érzi a gyerek.


Szóval te ismered a fiad, dönts belátásod szerint. Csak azt ecsetelgettem, hogy nem attól leszel jó anya, hogy feláldozod magad és nem kapcsolódsz ki.

2011. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mi fiunk nagyon közvetlen mindenkivel, aludt már az anyukámnál és nagyinál is egyedül, nélkülünk, nem esett kétségbe. Nektek kell ismerni a kicsit, hogy viszonyulna ezekhez a dolgokhoz, elaludna e ott.


Amúgy mi úgy csináltuk, hogy délután került át a mamához és másnap mentünk érte délelőtt.

2011. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit szólna hozzá a kisfiam. Úgy szoktunk elaludni este, hogy melléfekszem. Nem is tudom a mamáéknál hol aludna, van egy utazó ágya, amit még soha nem használtunk. Éjjel még szokott enni, nem tudom mit csinálna, ha éjjel észrevenné, hogy nem otthon van és nem én kelek hozzá. Nálunk nem igazán tudnának aludni, főleg reggel, biztos jönne át a kisfiunk ébreszteni. 2 szobás panelban lakunk.

Szóval sokminentől tartok, hogy lenne, napközben más lenne, de éjjel. Még alszok rá, hogy legyen.

2011. jún. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!