Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar mindenki drága,...

Miért akar mindenki drága, márkásabb babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Elsőre talán bután hangozhat a kérdésem, de folyton azt olvasom itt, hogy a drágábbnál drágább babakocsik közül nem tudnak választani az anyukák. Nekünk 2 is van, egy télies és egy nyári, olcsó, de jó minőségű babakocsik, amelyek ugyanúgy fel vannak szerelve és nem is csúnyák, csak épp nem nagy márkák! A kettő együtt nem került feleannyiba, mint némelyik gyönyörű, de méregdrága darab! Ennyire számít a külső?
2010. márc. 22. 12:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
46%
De tényleg, valaki mondja már el, hogy egy nagyon-nagyon drága babakocsi tud-e annyival többet, mint amennyivel többe kerül? Mitől lesz jobb egy babakocsi?
2010. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
68%
Ezek szerint semmivel nem tud többet, mert a tulajdonosaik többszöri kérésre sem írták le, csak ment a habzó nyálú vita.
2010. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Én tudom mért akar mindenki drágát venni,mivel gyermekének mindenben a legtöbbet,legjobbat szeretnék adni.

ezzel énis így vagyok 8 és fél hónapos terhes vagyok mindjárt szülök,jó drága babakocsit vettünk jövendőbeli pici lányunknak Klara Szonjának: [link]

ezenkívül még kettőt vettünk,csak neki miwel ez téli amit az eőbb mutatta kell egy nyári is,amit vettünk az pedig ez: [link] (hosszúlink,mert googlés.)


a harmadik:

[link]

:) remélem segítettem!

2010. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom Tőletek, de minek 3 babakocsi? Még a téli-nyári variációt csakcsak megértem (bár ki tudja mi lesz jövő nyáron, lehet, hogy nem nagyon akar majd megmaradni benne..), de minek a harmadik? Nem kötözködöm, csak nem értem...
2010. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

15:23-as 3 babakocsis anyuka :)


Úgy őszintén szerinted más nem akar mindent megadni és mindenből a legjobbat? Miből gondolod, hogy a drágább az jobb, mint az olcsóbb?


Csupán egy hasonlat. Van aki nem vesz kínai ruhát, mert csak márkásat akar. Én láttam olyan kínai cuccot, amit megvett egy nő, szépen átvitte az utca végében lévő extra drága butikjába, átcímkézte és jééé máris márkás lett a ruci. Ugyanaz, de az ára más...semmivel sem tudott többet, semmivel sem volt jobb.

Így van a kocsikkal is. Nem biztos, hogy a drágább a jobb.


A volt Herry kocsis most TopRider sportkocsival nyomjuk.

2010. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
15:23-mas vagyok!Bocsi elyrtam,a téli-nyárit mi vettük,a harmadikat kaptuk :))
2011. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Azért aki megteheti, kedves 17-es, az meg is veszi, nem éri be egy kopott, használt 18 ezressel, mert annyiból egy Intersparos bevásárlás sem jön ki.

Én pl rosszul vagyok a sok kopott, ócska, mocskos, babakocsitól, de elfogadom, hogy rengeteg családnak egyszerűen nincsen pénze.

De az hazugság, hogy a Brendonban csak széteső, ócska többszázezerért adott xarokat árulnak.

Attól hogy valakinek nem telik Porshe-ra még nehezen hihető hogy a Porshe ugyanolyan jó mint a Suzuki kocka autója, már ha azt autónak lehet nevezni.

Szóval hátárább az agarakkal amikor az új termékeket leszóljuk.

2014. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!