Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar mindenki drága,...

Miért akar mindenki drága, márkásabb babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Elsőre talán bután hangozhat a kérdésem, de folyton azt olvasom itt, hogy a drágábbnál drágább babakocsik közül nem tudnak választani az anyukák. Nekünk 2 is van, egy télies és egy nyári, olcsó, de jó minőségű babakocsik, amelyek ugyanúgy fel vannak szerelve és nem is csúnyák, csak épp nem nagy márkák! A kettő együtt nem került feleannyiba, mint némelyik gyönyörű, de méregdrága darab! Ennyire számít a külső?
2010. márc. 22. 12:51
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik előző vagyok, a Herry kocsis. Nekem mindennel fel volt szerelve. Téli és nyári cucc, mózes, pelenkázó táska, esővédő, szúnyogháló, tehát minden ami a többszázezres kocsikhoz is van.

De én úgy gondoltam úgyis le fogom cserélni max 1 éves korában, akkor minek dobjak ki sok pénzt a márka és a design miatt?


Mi is megtehettük volna, de nem szórom ész nélkül a pénzt. Aki meg igen, hát tegye, biztos jól érzi vele magát. Nekem volt Gazdálkodj okosan társasjátékom kislány koromban :)

2010. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
30%
És miből gondolod hogy ideges vagyok? Mert felkiáltójelt tettem a végére vagy mert többször válaszoltam? Én ráérek, nekem nem kell gyereket pesztrálni. De mivel én is szeretem a kicsit drágább, márkás dolgokat, ezért nevetésgesnek tartom hogy ezen valaki fenakad! Én nem szeretem amikor valaki használt ruhákat vesz vagy a kínaiba, akkor most én is tegyek fel egy ilyen sértő (miszerint aki drágább holmikat vesz az felületeles és buta?- csak épp fordítva hogy aki meg ilyet az igánytelen?) és teljesen felesleges kérdést? Anyukáknak nincs jobb dolga mint a másikat lesni meg itélkezni?
2010. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
46%

A Herry kocsis vagyok még mindig. Kedves utánam szóló. Nem kell gyereket pesztrálnod? Akkor mi a fenét csinálsz? Nem dolgozol, nem nevelsz gyereket, akkor valami unatkozó aranykalitkás pénzes pasis nőci vagy?

Szánalmas :) Egyébként nem savanyú a szőlő. Én is voltam hasonló fiatal koromban, de rájöttem, hogy én önálló nő vagyok, és többet érek egy pasi "utánfutójánál".


Nem mellesleg ha megnézitek a baromi drága butikok baromi drága ruháinak baromi apró betűit azokat a rucikat ugyanúgy keleten gyártják. :) Szóval majdnem tök mindegy.

2010. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
17%
Ki mondta hogy nem dolgozom? :D Kinek van ehhez köze? Az válaszol itt aki akar. És a márkás babakocsinak semmi köze nincs a gyerekekhez, mivel ezt nem a gyerekneveléssel jár együtt. Aki márkás cukkokat szereti az gyerek nélkül is szereti nem csak azért mert szült. Akármelyik ruhára vagy egyéb árucikkre át lehet vinni. De jellemző, én vagyok a hülye nem az aki felesleges kérdést tesz fel hogy aztán együtt puffoghassanak. De tényleg csak én látom teljesen értelmetlennek ezt a kérdést? :D Ja amúgy arról nem is beszélve hogy csak utána kellene keresni (szabály szerint nem kell ismételni a kérdéseket) mert volt már legalább egy ilyen kérdés.
2010. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
14:52-es, ha nem tudsz értelmesen a témához szólni, akkor legyél már szíves máshol kiengedni a gőzöd! Teljesen képzavarban vagy! Nem fogod fel még mindig miről szól a kérdés? Tudod mit, inkább ne is válaszolj, kímélj már meg a nem a témához való hozzászólásaidtól!
2010. márc. 22. 15:31
 26/47 anonim ***** válasza:
70%
Van, akinek tényleg nem számít, hogy 10 ezer vagy 300 ezer amit babkocsira költ. Akkor miért ne költhetne rá többe? A gazdagság nem szégyen.
2010. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy olcsó, nevenincs babakocsink van, amit anno újonnan vettünk. Nagy kerekei vannak, hatalmas alsó kosara, jó volt nyáron, és bírta a havat is, könnyen kormányozható és könnyű is, újszülött korától használjuk, akkor fekve jókat aludt, mostmár ül benne a lányom, és így is szuper, nem bántam meg, sőt!!! És soha nem érdekelt, hogy kinek milyen van, kinek olcsóbb, kinek drágább, ki ezt engedheti meg, ki azt, ki flancol, ki nem. A fontos az, aki a babakocsiban van, és erősen azt gondolom, hogy nem lett személiységzavaros attól, hogy nem egy 200 000-es kocsiban tologatom, és ez visszafelé is igaz, nem attól lesz valaki majd jobb vagy rosszabb, hogy drágább kocsiban rázzák séta közben a popiját:) Szóval soha nem érdekeltek ezek a külsőségek, és ezek után sem fognak.
2010. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is van egy ismerősöm,kutyatenyésztő,rengeteg kutyája van.Ő azokra költi a pénzét,nem a babájára,és ki van akadva,ha valaki más 30 ezer forintos cipőt vesz a babája lábára,vagy márkás,drága kocsit.

Szerintem meg senki ne turkáljon a pénztárcámban,amíg nem rakott bele.Szerintem akit ez zavar,az csak irigy.Ennyi.

2010. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
61%

Engem csak az zavar mikor azt hallom hogy,

-Júj Istenem mennyibe kerül manapság a gyerekvállalás,hisz csak a babakocsi többszázezer ft!!


Ha megteheti vegye meg de ne panaszkodjon utána hogy milyen drága!!Hisz vehetett volna olcsóbban is ugyanolyat:-)


Boldog babázást mindenkinek!

2010. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
49%

Így van.Aki megveszi,megveszi,egészségére,akinek meg nincs rá pénze,vegyen olcsóbbat.

Nem is értem a kérdést....

Amúgy van aki csak azért vesz drágábbat,mert nem szeretné megkockáztatni,mint barátnőm,hogy már a 3. olcsó kocsija van hegesztve,mert összeszakadt a gyerek alatt.

2010. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!